RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Tragedia w Hajnówce, nie żyje chłopiec. Matka twierdzi, że spadł z wersalki

W piątek odbędzie się sekcja (fot. Shutterstock/DarSzach)
W piątek odbędzie się sekcja (fot. Shutterstock/DarSzach)

Najnowsze

Popularne

Do tragicznego zdarzenia doszło w Hajnówce na Podlasiu. Zmarło półroczne niemowlę. Matka twierdzi, że dziecko spadło z wersalki. Śledztwo prowadzi prokuratura.

Nie żyje aktor Ryszard Filipski

Zmarł aktor filmowy i teatralny Ryszard Filipski, znany z roli majora „Hubala” w filmie z 1973 r. oraz wachmistrza Soroki w „Potopie” Jerzego...

zobacz więcej

Do śmierci sześciomiesięcznego chłopca doszło we wtorek w domu jednorodzinnym w Hajnówce. Dziecko znajdowało się pod opieką matki.

Kobieta zeznała, że wyszła z domu na podwórko tylko na chwilę, by porozmawiać z konkubentem i zostawiła chłopca samego na wersalce.

To właśnie podczas nieobecności matki chłopiec „prawdopodobnie przemieścił się na łóżku i główką do dołu wpadł w szczelinę przy ścianie” – informuje „Gazeta Współczesna”.

Kiedy kobieta wróciła z podwórka, chłopiec nie dawał znaków życia. Na miejsce przyjechało pogotowie; lekarz stwierdził zgon dziecka.

Śledztwo w sprawie tej tragedii wszczęła prokuratura w Hajnówce.

– Z relacji matki wynikało, że zawsze kładła w tę szczelinę poduszkę. W dniu zdarzenia także, ale tym razem nie położyła jej jak zwykle poziomo, tylko postawiła pionowo. W efekcie część tej szczeliny nie została zakryta i dziecko wpadło w otwór przy poduszce – przekazał Jan Andrejczuk, Prokurator Rejonowy w Hajnówce.

Gazeta podaje, że malec nie miał śladów na ciele, które mogłyby świadczyć o kryminalnym charakterze jego śmierci. W piątek odbędzie się sekcja, która ma wskazać przyczynę zgonu.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej