RAPORT

Wojna na Ukrainie

Tragedia w galerii handlowej w Warszawie. Nie żyje osoba, która spadła z piętra

Tragedia w galerii handlowej w Warszawie. Nie żyje mężczyzna, który spadł z piętra w Złotych Tarasach. Informację potwierdził rzecznik prasowy komendy stołecznej policji. Jak przekazał portalowi tvp.info mł. asp. Rafał Rutkowski, doszło do upadku z wysokości, ale nie są znane jego przyczyny.

Makabryczny wypadek porsche pod Olszewem. Ofiary to biznesmeni

Pod Olszewem (woj. warmińsko-mazurskie) doszło w piątek 3 września do tragicznego wypadku. Rozpędzone porsche carrera wypadło z drogi, rozbiło się...

zobacz więcej

Marketing manager CH Złote Tarasy, Weronika Kendra potwierdziła nam, że 28 października na terenie galerii handlowej doszło do śmiertelnego zdarzenia. „Sprawę badają odpowiednie organy” – przekazała Kendra.

Policja otrzymała zgłoszenie w czwartek ok. godz. 19:00. Jak przekazał portalowi tvp.info mł. asp. Rutkowski, „ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku”. – Osoba, która upadła, poniosła śmierć. Policjanci są na miejscu i ustalają okoliczności tego zdarzenia – powiedział rzecznik prasowy komendy policji w Warszawie. Jak dodał, czynności będą wykonywane w obecności prokuratora.

Na razie policja nie ma szczegółowych informacji dotyczących zmarłego mężczyzny.

Zobacz także: Koszmarny wypadek na autostradzie


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej