RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Olejnik spytała Kopacz o stan zdrowia Kaczyńskiego. Odpowiedź byłej premier ją zaskoczyła

Ewa Kopacz, która z zawodu jest lekarzem szybko ucięła niestosowne pytanie Moniki Olejnik z TVN24 (fot. screen z programu Kropka nad i)
Ewa Kopacz, która z zawodu jest lekarzem szybko ucięła niestosowne pytanie Moniki Olejnik z TVN24 (fot. screen z programu Kropka nad i)

Monika Olejnik spytała w TVN24 Ewę Kopacz o… stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego, sugerując, że wicepremier może cierpieć na brak magnezu. – Wygłaszanie jakichkolwiek uwag o jego stanie zdrowia byłoby niestosowne – odparła była premier, która z zawodu jest lekarzem.

Ustawa o obronie ojczyzny. „Nie przywracamy obowiązkowej służby wojskowej”

Ustawa o obronie ojczyzny jest dostosowaniem do obecnej sytuacji międzynarodowej i potrzeb obronnych – powiedział na konferencji prasowej...

zobacz więcej

Monika Olejnik nawiązała do sytuacji z wtorku, kiedy Jarosław Kaczyński miał zdaniem niektórych mediów zasnąć podczas konferencji prasowej, na której wspólnie z Mariuszem Błaszczakiem prezentowali założenia ustawy o obronie ojczyzny.

– Co radziłaby pani Jarosławowi Kaczyńskiemu jako lekarz, który podczas ważnej konferencji zasnął, kiedy mówił Błaszczak. Czy wg pani to poważna sytuacja; zmęczenie czy może brak magnezu? – zapytała prowadząca „Kropkę nad i”.

– My, wszyscy polscy lekarze, mamy swoje zasady. Nie będę mówić o jakichkolwiek uwagach do stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Uważam że byłoby to niestosowne – od razu ucięła była premier, która z zawodu jest lekarzem.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej