RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Brazylia: Zaatakował innego mężczyznę na plaży małym aligatorem [WIDEO]

To właśnie mały aligator był głównym powodem kłótni między mężczyznami (fot. Barcroft Media/Getty Images, zdjęcie ilustracyjne)
To właśnie mały aligator był głównym powodem kłótni między mężczyznami (fot. Barcroft Media/Getty Images, zdjęcie ilustracyjne)

Do rzadkiego zdarzenia doszło na plaży Macumba położonej na zachód od brazylijskiego miasta Rio de Janeiro. Jeden z biorących udział w bójce wczasowiczów zaatakował innego mężczyznę małym aligatorem.

Były zawodnik rugby uratował owcę. Wideo stało się viralem [WIDEO]

Były zawodnik Western Force Nick Cummins zawsze był popularną postacią w społeczności rugby, ale w tym tygodniu zyskał zupełnie nowe grono fanów....

zobacz więcej

Nagranie rozsyłane masowo we wtorek przez użytkowników mediów społecznościowych zostało zarejestrowane przed kilkoma dniami na popularnej wśród turystów plaży. Na krótkim filmie widać trzy osoby kłócące się ze sobą przy brzegu oceanu.

W pewnym momencie jeden z mężczyzn straszy trzymanym w rękach aligatorem innego plażowicza. Na nagraniu widać, jak zwierzę próbuje ugryźć w rękę osobę, w kierunku której została zwrócona jego paszcza.

Ostatecznie, jak wynika z nagrania, atakujący przeciwnika aligatorem został obezwładniony. W trakcie szarpaniny upuścił też na piasek gada.

Według telewizji CNN to właśnie mały aligator był głównym powodem kłótni między mężczyznami, których próbował rozdzielić wezwany na miejsce strażak. Ratownik ostatecznie przekazał zwierzę do jednego z pobliskich parków przyrody, z którego przybył na plażę mały gad.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej