RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Teleturniej „Wielki Test o Energii”. W środę w TVP1

27 października o godz. 21 TVP1 zaprasza na „Wielki Test o Energii” (fot. TVP)
27 października o godz. 21 TVP1 zaprasza na „Wielki Test o Energii” (fot. TVP)

W „Wielkim Teście o Energii” widzowie Jedynki będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat źródeł energii, racjonalnego jej wykorzystywania i oszczędzania. Obok nich w teleturnieju udział wezmą znani artyści, sportowcy i dziennikarze zaproszeni do studia. Program poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

Wielki Test o Polskim Parlamentaryzmie. Zwycięzcy wsparli Fundację Kamili Skolimowskiej

Z okazji tegorocznych obchodów 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej TVP zorganizowała specjalny odcinek „Wielkiego Testu”. Dwuosobowe zespoły...

zobacz więcej

Już w najbliższą środę, 27 października o godz. 21 TVP1 zaprasza na „Wielki Test o Energii”.

W teleturnieju widzowie oraz zaproszeni do studia goście będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat źródeł energii, racjonalnego jej wykorzystywania i oszczędzania. Między rundami m.in. o tym, jak efektywnie ogrzewać dom i jak oszczędzając energię obniżyć rachunki, specjalnie przygotowane eksperymenty pokażą, ile prądu zużywają np. lodówki czy pralki w zależności od sposobu ich eksploatacji.

W programie rywalizować ze sobą będą duety: Maciej Makowski i Olga Sarzyńska, Sandra Herbich i Krzysztof Janczar, Edyta Strzycka i Iza Trojanowska („Klan”), Kazimierz Mazur i Kazimierz Mazur jr., Andrzej Supron i Lea Oleksiak („Na sygnale”), Wanda Kwietniewska i Tadeusz Chudecki, Mateusz Szymkowiak i Joanna Lewandowska (TVP Kobieta), Hanna Zbyryt i Kamil Mróz („Leśniczówka”). Przez komunikatory internetowe udział w teleturnieju wezmą: Anna Gzyra i Jakub Augustynowicz, Przemysław Cypryański i Michał Szyc, Monika Jarosińska i Robert Korzeniowski, Hanna i Krzysztof Jaryczewscy.

Zwycięski duet przekaże wygraną w wysokości 30 tys. zł na wybrany cel charytatywny. Widzowie tradycyjnie będą mogli odpowiadać na pytania online na stronie www.wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony.

Program został sfinansowany z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jedynka zaprasza w środę, 27 października o godz. 21. Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej