RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

23-latek uciekł sprzed komendy. Trwa policyjna obława

Trwa obława policyjna (fot. Shutterstock/DarSzach)
Trwa obława policyjna (fot. Shutterstock/DarSzach)

Trwa policyjna obława na 23-letniego mężczyznę, który po zatrzymaniu w poniedziałek wieczorem uciekł z policyjnego parkingu w Wołominie w woj. mazowieckim. – Mężczyzna jest podejrzany o paserstwo i fałszowanie dokumentów – powiedział oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie asp. szt. Tomasz Sitek.

Warszawa. Kobieta potrąciła trójkę dzieci na przejściu dla pieszych

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Ratuszowej i Namysłowskiej w Warszawie. Kierująca samochodem potrąciła na przejściu dla pieszych troje dzieci....

zobacz więcej

Według informacji przekazanych przez rzecznika wołomińskiej policji do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem. Policjanci z podwarszawskich Marek na polecenie prokuratury zatrzymali 23-letniego mieszkańca tej miejscowości.

– Mężczyzna po zatrzymaniu miał zostać przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, a następnie do prokuratury – powiedział asp. szt. Tomasz Sitek.

Wskazał, że po przyjechaniu na policyjny parking 23-letni mężczyzna w pewnym momencie uciekł policjantom. – Trwają czynności poszukiwawcze. Zaangażowani są m.in. policjanci z wydziału kryminalnego oraz ruchu drogowego – podał policjant.

Poszukiwany mężczyzna jest podejrzany o paserstwo oraz fałszowanie dokumentów. Polecenie zatrzymania 23-latka wydała Prokuratura Rejonowa w Mławie. 

Czytaj także: Syryjczyk omal nie potrącił policjanta. Wiózł nielegalnych imigrantów [WIDEO]

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej