RAPORT

Tusk kontra Tusk

Nie zatrzymała się do kontroli drogowej i uszkodziła trzy samochody

Zatrzymano pijaną 22-latkę (fot. Policja)
Zatrzymano pijaną 22-latkę (fot. Policja)

Policjanci z Mikołowa zatrzymali 22-latkę, która prowadziła samochód, mając w organizmie blisko dwa promile alkoholu i uszkodziła trzy zaparkowane w centrum miasta samochody. Wcześniej nie zatrzymała się do kontroli drogowej.

Kopniakiem wybił szybę w tramwaju. Odpowie też za inne wybryki [WIDEO]

Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego zatrzymali mężczyznę, który awanturował się w tramwaju i wybił nogą szybę. Wizerunek podejrzanego został...

zobacz więcej

Jak podała śląska policja, w sobotę przed 23 policjanci z Mikołowa dostali zgłoszenie o poruszającym się po mieście bmw, którego kierujący może być nietrzeźwy. Szybko namierzyli o auto, jednak osoba kierująca nim zignorowała sygnały do zatrzymania się.

„Szaleńcza jazda po centrum Mikołowa zakończyła się, kiedy drogowy pirat utracił panowanie nad pojazdem i w rejonie stacji paliw uderzył w znak drogowy, a następnie w trzy zaparkowane tam samochody. Kierującą okazała się młoda kobieta. Od 22-letniej mieszkanki Łazisk Górnych i jej pasażera wyczuwalny był alkohol” – opisują policjanci.

Badanie stanu trzeźwości kobiety wykazało w jej organizmie prawie dwa promile alkoholu. Jak relacjonuje policja, podczas zatrzymania i doprowadzenia do komendy była bardzo agresywna i arogancka.

Z uwagi na stan upojenia alkoholowego trafiła ona do izby wytrzeźwień. „Teraz czekają ją surowe konsekwencje. Odpowie m.in. za jazdę w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do policyjnej kontroli. Grozi za to kara do pięciu lat więzienia” – podała mikołowska komenda.

Czytaj także: Z promilami i piwem w ręku wsiadła za kierownicę. Była poszukiwana przez policję

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej