RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Skazany patostreamer znów publikuje w sieci. Wkłada kota do piekarnika

Mężczyzna wkłada kota do piekarnika (fot. YouTube)
Mężczyzna wkłada kota do piekarnika (fot. YouTube)

Grzegorz G. „Gural” publikuje na YouTubie od kilku lat. Jego wulgarne i agresywne filmy zawiodły go do sądu, gdzie w 2019 r. usłyszał wyrok za usiłowanie rozpowszechniania wizerunku nagiej małoletniej. Teraz znów nagrywa. Na filmach widać, jak mężczyzna próbuje położyć na patelnię kota lub prowadzi psa trzymając go za tylne łapy. Internauci są oburzeni.

Policja zatrzymała kontrowersyjnego youtubera. „Gural” usłyszał zarzuty

Namawiał dwunastolatkę do rozbierania się przed kamerą, namierzyli go poznańscy policjanci. Znany youtuber o pseudonimem Gural, który publikował...

zobacz więcej

Sprawa „Gurala” została nagłośniona w 2018 r., kiedy wyszło na jaw, że za pośrednictwem swojego kanału na YouTubie proponował 13-latce seks za pieniądze, ponadto namawiał nastolatki do rozbierania się przed kamerką internetową.

W 2019 roku Grzegorz G. został skazany na karę 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata za usiłowanie rozpowszechnienia wizerunku nagiej małoletniej.

Jego kanał został zablokowany. Teraz mężczyzna znów publikuje kontrowersyjne filmy. Zwrócił na to uwagę jeden z internatów. Na filmach widać, jak „Gural” próbuje położyć kota na patelnię lub włożyć do piekarnika. Na innym nagraniu prowadzi psa trzymając go za tylne łapy.

Informator cytowany przez głoswielkopolski.pl wskazuje, że „przedstawione sytuacje są bulwersujące i budzą kategoryczne obrzydzenie. Niby zwierzaki są zadbane, mają co jeść itd., ale te zachowania są nieetyczne, gdyż te transmisje na żywo oglądają dzieci od 10 do 16 lat” – napisał.

Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji cytowany przez głoswielkopolski.pl wyjaśnia, że nie wpłynęło żadne zgłoszenie w tej sprawie. Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej