RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Zajścia po el clasico. Kibice nie chcieli wypuścić Koemana z Camp Nou

Ronald Koeman miał kłopoty z opuszczeniem stadionu po meczu z Realem (fot. Xavier Bonilla/NurPhoto via Getty Images)
Ronald Koeman miał kłopoty z opuszczeniem stadionu po meczu z Realem (fot. Xavier Bonilla/NurPhoto via Getty Images)

FC Barcelona w niedzielę potępiła „gwałtowne i pogardliwe akty”, jakie spotkały jej trenera Ronalda Koemana, kiedy opuszczał stadion Camp Nou po porażce 2:1 z rywalami z Realu Madryt.

Filmy w mediach społecznościowych pokazują kibiców FC Barcelony otaczających samochód Koemana, blokujących go i atakujących trenera werbalnie, w momencie gdy Holender próbował opuścić stadion po czwartej z rzędu porażce Barcelony w el Clasico.

„FC Barcelona publicznie potępia brutalne i pogardliwe akty, których doświadczył nasz menedżer, opuszczając Camp Nou” – stwierdzili przedstawiciele katalońskiwego klubu w oświadczniu opublikowanym na Twitterze. „Klub podejmie środki bezpieczeństwa i dyscyplinarne, aby takie niefortunne wydarzenia się nie powtórzyły” – zapewnili.

Barcelona jest dziewiąta w LaLiga, z 15 punktami w dziewięciu meczach, sześć punktów za liderem Realu Sociedad, który rozegrał dodatkowy mecz. Legenda klubu z Barcelony Ronald Koeman znalazł się pod lupą krytyków po mocno przeciętnych wynikach zespołu, co doprowadziło do spekulacji na temat jego przyszłości w klubie, który prowadzi od sierpnia 2020r.

Zobacz także: Złodzieje na mistrzostwach świata w Roubaix. Skradziono rowery włoskiej ekipie

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej