RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Niebezpieczna kolizja w Wielkopolsce. Dziadek z wnuczkiem ranni w wypadku

Ciągnik, w którym przebywał 5-latek, przewrócił się na bok (fot. OSP Stawiszyn)
Ciągnik, w którym przebywał 5-latek, przewrócił się na bok (fot. OSP Stawiszyn)

W wyniku zderzenia się samochodu osobowego z ciągnikiem w Stawiszynie w Wielkopolsce drugi pojazd przewrócił się bokiem na jezdnię. W ciągniku przebywał dziadek z wnuczkiem, którzy wracali z przedszkola do domu. Policjanci złożyli w sądzie wniosek o ukaranie obu kierowców – podają lokalne media.

Ciągnik rolniczy przewrócił się na 29-latka. Mężczyzna nie żyje

29-letni mężczyzna zginął podczas prac polowych w Dylągówce na Podkarpaciu. Ciągnik rolniczy, którym kierował, przewrócił się i przygniótł...

zobacz więcej

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 66-letni kierowca ciągnika podjął manewr skrętu w lewo, natomiast 41-letni kierowca renault próbował go wyprzedzić. Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku czego ciągnik przewrócił się na bok – powiedziała portalowi faktykaliskie.pl asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy policji w Kaliszu. Do zdarzenia doszło w Stawiszynie w powiecie kaliskim w województwie wielkopolskim.

W ciągniku przebywał też 5-latek, który wracał z dziadkiem z przedszkola. – Nikomu nic się nie stało, kierowcy byli trzeźwi – dodała Jaworska-Wojnicz

Jak powiedziała aspirant portalowi Kalisz24 Info, „41-letni kierowca renault podjął zakazany manewr wyprzedzania na skrzyżowaniu doprowadzając do zderzenia obu pojazdów”.

Zobacz także: Rolnik przygnieciony ciągnikiem


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej