RAPORT

Wojna na Ukrainie

Indiana Jones ścigany na Sycylii. Historia zaginionej karty

Harrison Ford w czasie zdjęć do kolejnej części przygód Indiany Jonesa (fot. Robino Salvatore/GC Images)
Harrison Ford w czasie zdjęć do kolejnej części przygód Indiany Jonesa (fot. Robino Salvatore/GC Images)

Harrison Ford nie ma łatwo na Sycylii, gdzie powstają zdjęcia do piątej części „Indiany Jonesa” i musi ukrywać się przed fanami. Podczas pobytu w Palermo był jednak ścigany przez syna legendarnego sędziego Paolo Borsellino, szefa miejscowego komisariatu policji. Powód? Zagubiona karta kredytowa.

Alec Baldwin postrzelił dwie osoby, jedną śmiertelnie. Aktor wydał oświadczenie

Hollywoodzki gwiazdor, który postrzelił podczas zdjęć filmowych dwie osoby, w tym jedną śmiertelnie, po raz pierwszy odniósł się do wypadku. Na...

zobacz więcej

Włoskie media podały, że w nadmorskiej dzielnicy Palermo-Mondello mieszkaniec znalazł kartę kredytową. Od razu zaniósł ją na najbliższy posterunek policji, którym kieruje Manfredi Borsellino, syn zabitego przez mafię w 1992 roku sędziego śledczego.

Kolejna przygoda Indiany Jonesa


Zdumienie policjantów wywołało nazwisko właściciela karty: Harrison Ford.

79-letni aktor przybył niedawno na wyspę na zdjęcia do piątej części filmowej sagi o Indianie Jonesie. Na plażę w Mondello pojechał odpocząć po pracy na planie i to wtedy karta wypadła mu z kieszeni. Gwiazdor zauważony przez fanów schronił się pospiesznie w jednym z pobliskich lokali.

W tym czasie policjanci skontaktowali się z ekipą filmową, która pomogła im w poszukiwaniach aktora. Komendant posterunku wraz z drugim policjantem osobiście oddał zgubę Harrisonowi Fordowi, co uwiecznili na zdjęciu, opublikowanym przez media. Jak zauważono, przygodę tę uznano za iście filmowe zdarzenie – z Indianą Jonesem w tle. Zobacz także: Kim była Halyna Hutchins? „Wschodząca gwiazda” przypadkowo zastrzelona przez Baldwina

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej