RAPORT

Pogarda

Pomogli osobie z zawałem serca. Karetka nie mogła dojechać

Są prowadzone działania policyjne (fot. Twoje Info)
Są prowadzone działania policyjne (fot. Twoje Info)

Najnowsze

Popularne

Dwaj bracia pomogli nieprzytomnej osobie leżącej na chodniku w Wieliczce na ul. Pola Wincentego w piątek 23 października br. wieczorem. Karetka nie mogła tam dojechać. Przejazd zatarasował źle zaparkowany samochód, który zastawił drogę pożarową. Bracia reanimowali nieprzytomnego, ponieważ doszło do zatrzymania akcji serca.

Niebezpieczny wypadek przy PKiN. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia

– Na skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej z ul. Świętokrzyską w Warszawie doszło do zderzenia motocyklu marki Harley z pojazdem osobowym marki Toyota....

zobacz więcej

– W związku z tym karetka pogotowia musiała przejechać długi odcinek chodnikiem, ponieważ kierowca na zdjęciu z samochodem źle zaparkował. Wystąpił także problem z transportem do szpitala, bo karetka nie mogła podjechać bliżej – przekazał nasz czytelnik w rozmowie z portalem tvp.info.

Zdarzenie zostało zgłoszone na policję. Są prowadzone działania. – Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci ruchu drogowego pojechali na miejsce. Po ich przyjeździe źle zaparkowanego samochodu już nie było. Będzie prowadzone postępowanie oraz będziemy weryfikować czy samochód rzeczywiście mógł tam stać. Jeśli kierowca popełnił wykroczenie, to będą konsekwencje tego postępowania – przekazał w rozmowie z portalem tvp.info st. asp. Paweł Tomasik, rzecznik prasowy KPP w Wieliczce.

Zobacz także: Ruda Śląska. „Zaparkował na skrzyżowaniu”

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej