RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Alec Baldwin postrzelił dwie osoby, jedną śmiertelnie. Aktor wydał oświadczenie

Alec Baldwin ma 63 lata (fot. M.Sagliocco/Getty Images for National Geographic)
Alec Baldwin ma 63 lata (fot. M.Sagliocco/Getty Images for National Geographic)

Hollywoodzki gwiazdor, który postrzelił podczas zdjęć filmowych dwie osoby, w tym jedną śmiertelnie, po raz pierwszy odniósł się do wypadku. Na swoim koncie twitterowym, które dzieli z żoną, zapewnił, że jest w kontakcie z mężem śmiertelnie postrzelonej operatorki.

Alec Baldwin przyznał się do pobicia Polaka i usłyszał wyrok

Alec Baldwin przyznał się do napaści na 49-letniego Polaka na Manhattanie. 60-letni aktor pobił się z mężczyzną polskiego pochodzenia o miejsce...

zobacz więcej

Przypomnijmy, że do tragicznego w skutkach wypadku doszło na terenie Bonanza Creek Ranch w Nowym Meksyku, gdzie kręcony jest western z udziałem Baldwina – „Rust”.

Rekwizytem zastrzelił operatorkę


Aktor wystrzelił z pistoletu, który był rekwizytem. Był przekonany, że wewnątrz nie ma ostrej amunicji. Była. W wyniku strzału zmarła operatorka Halyna Hutchins, a reżyser Joel Souza został ranny (wyszedł już ze szpitala).

Alec Baldwin przerywa milczenie


„Nie ma słów, aby wyrazić mój szok i smutek z powodu tragicznego wypadku, w którym zginęła Halyna Hutchins, żona, matka i powszechnie podziwiana koleżanka” – napisał na Twitterze Alec Baldwin.

„W pełni współpracuję z policją, by wyjaśnić, w jaki sposób doszło do tej tragedii i jestem w kontakcie z jej mężem, oferując swoje wsparcie jemu i jego rodzinie. Moje serce jest złamane, z powodu tego, co spotkało ją, jej męża, syna, i wszystkich, którzy znali i kochali Halynę” – zapewnił.

Więcej o wypadku pisaliśmy w artykule pt. „Kim była Halyna Hutchins? „Wschodząca gwiazda” przypadkowo zastrzelona przez Baldwina”

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej