RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

3-latka szła samotnie ulicami Wrocławia. Policja nie może odnaleźć jej opiekunów

Policja szuka opiekunów 3-latki (fot. Policja)
Policja szuka opiekunów 3-latki (fot. Policja)

Policja szuka opiekunów 3-letniej dziewczynki, która samotnie szła ulicami Wrocławia. Dziecko nie mówi. Było ubrane nieadekwatnie do warunków pogody.

Ciężarówka na S8 uderzyła w tył autokaru. Dziewięć osób rannych

Dziewięć osób zostało rannych po tym, jak ciężarówka najechała na tył autokaru na trasie S8 w okolicy Kobyłki (powiat wołomiński, woj....

zobacz więcej

W godzinach porannych mieszkanka Wrocławia zadzwoniła do dyżurnych policji, że napotkała idącą samotnie małą dziewczynkę. Okazało się, że dziecko nie mówi i jest ubrana nieodpowiednio do panującej pogody.

Policjanci wraz z zespołem ratownictwa medycznego pojechali na miejsce. Dziewczynka została przewieziona do jednego z wrocławskich szpitali, gdzie pozostała na obserwacji. Jej życiu nie zagraża obecnie niebezpieczeństwo.

Policjanci prowadzą działania, które mają na celu dotarcie do opiekunów prawnych dziecka. Każdy, kto zna dziewczynkę lub ma informacje na temat miejsca pobytu jej opiekunów prawnych, proszony jest o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław – Stare Miasto pod numerem telefonu 47 87 131 31, 47 87 143 90 lub numerem alarmowym 112.

Czytaj także: Poszukiwany 43-latek schował się przed policją w szafce. Zdradziły go psy

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej