RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Waszczykowski o Sikorskim: Rozmowa z nim jak zabawa granatem w szambie

Kolejne oburzające słowa Sikorskiego (fot. arch.PAP/Tytus Żmijewski)
Kolejne oburzające słowa Sikorskiego (fot. arch.PAP/Tytus Żmijewski)

Rozmowa z nim to jak zabawa granatem w szambie, w toalecie – powiedział o Radosławie Sikorskim europoseł PiS Witold Waszczykowski. W ten sposób odniósł się do oburzających słów polityka PO, który do europosłanki napisał: „Walnij się w zatłuszczony łeb”.

Wulgarne chamstwo wobec kobiet. Sikorski znów „błysnął”

Kontrola NIK w polskiej ambasadzie w Waszyngtonie w 2011 i 2012 r. Ustalono wtedy, że nowa rezydencja dla Ryszarda Schnepfa, ówczesnego ambasadora...

zobacz więcej

Europosłanka Beata Kempa (Solidarna Polska) napisała w środę na Twitterze, że „na siedzibie Generalnej Dyrekcji Lasów po raz pierwszy łopocze polska flaga”. Do wpisu dołączyła zdjęcie.

W reakcji na jej tweet europoseł PO Radosław Sikorski napisał: „Flaga ma przykryć to, że gówniarze z Solidarnej Polski doją Lasy Państwowe tak, jak Fundusz Sprawiedliwości”.

Kempa odpowiedziała: „Herr Lord, na szczęście jest to wciąż flaga Polski! Gdybyście dalej rządzili nie byłoby jej na czym dzisiaj wieszać. Nienawiść do polskich symboli to ciężka choroba”. „Walnij się w zatłuszczony łeb” – napisał Sikorski.

Waszczykowski: Sikorski powinien zniknąć z życia politycznego


Do tego wpisu odniósł się europoseł PiS Witold Waszczykowski. W Radiu ZET mówił, że nie wchodzi w dyskusje „z tym panem w żaden sposób”. – W Parlamencie Europejskim mijamy się z daleka. Rozmowa z nim to jest jak zabawa granatem w szambie, w toalecie – stwierdził.

– To pan, który przed laty walczył z hejtem na Twitterze, a okazuje się, że jest jedną z ikon hejtu w mediach społecznościowych – dodał europoseł PiS. Jego zdaniem Sikorski „powinien zniknąć z życia politycznego”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej