RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Trener Roberta Lewandowskiego zakażony koronawirusem

Julian Nagelsmann zachorował mimo że by w pełni zaszczepiony (fot. PAP/EPA/SASCHA STEINBACH)
Julian Nagelsmann zachorował mimo że by w pełni zaszczepiony (fot. PAP/EPA/SASCHA STEINBACH)

Trener Bayernu Monachium Julian Nagelsmann miał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Klub poinformował, że szkoleniowiec wróci do Niemiec z Lizbony, gdzie w środę zespół Roberta Lewandowskiego wygrał w Lidze Mistrzów z Benficą 4:0, samolotem pogotowia ratunkowego.

Sąd zdecydował. Piłkarz Bayernu trafi do więzienia

Wyższy Sąd Wspólnoty Autonomicznej Madrytu (TSJM) wydał w poniedziałek decyzję nakazującą obrońcy Bayernu Monachium Lucasowi Hernandezowi stawić...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

34-letni Nagelsmann nie prowadził drużyny w wieczornym meczu, gdyż – jak przekazano – z powodu objawów infekcji grypowej pozostał w hotelu. W czwartek okazało się, że wykryto u niego zakażenie COVID-19, choć – co podkreślił klub w komunikacie – był on w pełni zaszczepiony przeciw tej chorobie.

Szkoleniowiec nie wróci do kraju samolotem razem z drużyną, a osobno maszyną pogotowia ratunkowego. W Monachium uda się na domową izolację.

W najbliższym spotkaniu ligowym – w sobotę z Hoffenheim – drużynę mistrza Niemiec, w której występuje Robert Lewandowski, poprowadzi, podobnie jak w środę w Lizbonie, asystent Nagelsmanna – Dino Toppmoeller.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej