RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Gwiazda doznała kontuzji kręgosłupa, wkładając spodnie. „Czułam się jak kiełbaska”

Kate Beckinsale doznała kontuzji nakładając legginsy (fot. Getty Images/Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)
Kate Beckinsale doznała kontuzji nakładając legginsy (fot. Getty Images/Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

W połowie września brytyjska aktorka Kate Beckinsale trafiła do szpitala w Las Vegas z bardzo ostrym bólem pleców. Była wtedy w trakcie zdjęć do filmu „Prisoner's daughter”. Po miesiącu zdradziła, jak nabawiła się urazu. Okazuje się, że bynajmniej nie podczas sceny kaskaderskiej. Poczuła ból, gdy zakładała legginsy w hotelu...

Nie żyje wschodząca gwiazda r’n’b. 22-latka zginęła w tragicznym wypadku

Emani 22, piosenkarka r’n’b, nie żyje. Artystka zmarła w „tragicznym wypadku” – potwierdza jej menedżer Fred Green. Producent muzyczny J Maine,...

zobacz więcej

– Po zrobieniu 800 czy 900 filmów akcji doznałam kontuzji, zakładając legginsy w pokoju hotelowym. (...) Czułam się tak, jakby pękła struna w gitarze. To było okropne – gwiazda rozwiała tajemnicę dotyczącą swojej niedyspozycji, goszcząc w programie telewizyjnym „Late Late Show”.

– Nie mogłam chodzić, nie mogłam się położyć, nie mogłam usiąść. Nie mogłam nic zrobić. W końcu przyjechała karetka. Ratownicy zawinęli mnie w prześcieradło, podnieśli; czułam się jak jakaś kiełbaska, i położyli na noszach – wspominała feralne zdarzenie z 12 września. Opublikowała wówczas na Instagramie swoje zdjęcie ze szpitala, które wywołało lawinę spekulacji na temat stanu jej zdrowia.

Beckinsale powiedziała Jamesowi Cordenowi, że jedyne, co mogła zrobić, by wyzdrowieć, to odpoczywać i zażywać leki w w dużych ilościach. Dziś czuje się już lepiej.

Aktorka nie wyjawiła, czy po przerwie związanej z kontuzją udało jej się dokończyć zdjęcia do „Prisoner's daughter”. Dramat opowiada o mężczyźnie (Brian Cox), który po 12 latach wychodzi z więzienia i postanawia walczyć o miłość córki (Beckinsale) i wnuka.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej