RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Jest akt oskarżenia przeciwko wokalistce Beacie K.

Problemy Beaty K. (fot. PAP/Marcin Gadomski)
Problemy Beaty K. (fot. PAP/Marcin Gadomski)

Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko piosenkarce Beacie P. (znanej jako Beata K.) – dowiedział się portal tvp.info. Chodzi o prowadzenie samochodu po pijanemu. Grozi jej do dwóch lat więzienia.

Piosenkarka Beata K. usłyszała zarzuty

Piosenkarka Beata P. (znana jako Beata K.) usłyszała zarzuty prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu – potwierdził portal tvp.info. Kobieta...

zobacz więcej

Na początku września na warszawskim Mokotowie policjanci zatrzymali 61-letnią kobietę prowadzącą samochód. Jechała al. Niepodległości od Piaseczna w kierunku Mokotowa.

Okazało się, że to wokalistka zespołu Bajm Beata K.; miała jechać od krawężnika do krawężnika „zygzakiem”. Zauważył to jeden z kierowców; powiadomił policję i zablokował K. jazdę na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

61-latka została przebadana alkomatem. Jak poinformowała policja, badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie. Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy.

Beata K. usłyszała zarzuty prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości. W środę Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko K., co potwierdza nam rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Znana wokalistka Beata K. zatrzymana

Policja zatrzymała 61-letnią kobietę, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. W organizmie miała 2 promile. Zatrzymana to Beata P. (znana...

zobacz więcej

– Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów w Warszawie 20 października 2021 r. skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Beacie P. – mówi Skrzyniarz.

Wokalistka została oskarżona o to, że 1 września w Warszawie przy skrzyżowaniu Al. Niepodległości i ul. Batorego kierowała w stanie nietrzeźwości (0,93 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) samochodem marki BMW.

Jak informuje prokurator Skrzyniarz, podejrzana przyznała się do popełnienia zarzucanego mu czynu oraz odmówiła składania wyjaśnień w sprawie.

Czyn, o który została oskarżona K., zagrożony jest grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Wobec sprawcy czynu obligatoryjne jest również orzeczenie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych na czas nie krótszy niż 3 lata.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej