RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Całą noc spędził w lesie. Wychłodzonego seniora znaleziono w zaroślach

Policjanci odnaleźli seniora, który całą noc spędził w lesie (fot. Shuttersstock/Anze Furlan)
Policjanci odnaleźli seniora, który całą noc spędził w lesie (fot. Shuttersstock/Anze Furlan)

Chrzanowscy policjanci odnaleźli 74-latka, który cała noc spędził w lesie. Wychłodzony mężczyzna otrzymał pomoc medyczną.

Wpadł w poślizg i potrącił kobietę z 2,5-letnią córką w wózku

W miejscowości Laszczki w powiecie pruszkowskim samochód wjechał w kobietę prowadzącą na poboczu drogi wózek z 2,5-letnią dziewczynką. Obie trafiły...

zobacz więcej

Jak poinformował rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń, we wtorek na telefon alarmowy chrzanowskiej komendy dodzwoniła się kobieta informując, że jej ojciec dzień wcześniej wieczorem wyszedł z domu i nie wrócił.

– Rankiem kobiecie udało się skontaktować telefonicznie z seniorem, ale nie umiał on określić miejsca, w którym jest, i wytłumaczyć, w jaki sposób tam trafił. Mężczyzna powiedział jedynie, że jest bardzo zmęczony i nie ma siły poruszać się – relacjonował Gleń.

Dyżurny policji połączył się z numerem seniora i usłyszał, że 74-latek jest gdzieś w lesie i nie ma siły się podnieść. Później telefon stał się nieaktywny.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania, przeczesywali łąki i lasy. Po południu odnaleźli zaginionego w Balinie. – Mężczyzna leżał nieopodal nasypu kolejowego w wysokich zaroślach, był wychłodzony, a kontakt z nim był utrudniony. Na miejsce natychmiast została wezwana karetka pogotowia – podał Gleń.

Czytaj także: Wielka tragedia w Wielkopolsce. Maszyna rolnicza przygniotła 8-latka

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej