RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Czterech nastolatków spłonęło w samochodzie. Nowe informacje o śledztwie

Śmiertelny wypadek w Romanowie (fot. Straż Pożarna)
Śmiertelny wypadek w Romanowie (fot. Straż Pożarna)

W miejscowości Romanowo (woj. mazowieckie) doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęły cztery osoby – nastolatkowie w wieku od 16 do 18 lat. Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu. Odbyła się już sekcja zwłok ofiar.

Tragiczny wypadek przy przejściu dla pieszych. 4-latek zginął na oczach ojca

Czteroletni chłopiec zginął na oczach ojca, gdy czekał przed przejściem dla pieszych. Potrącił go rozpędzony chevrolet, który chwilę później...

zobacz więcej

Do tego zdarzenia doszło w sobotę nad ranem w miejscowości Romanowo, w gminie Karniewo. W wypadku zginęło czterech młodych mężczyzn.

Śledztwo w sprawie wypadku nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu – informuje portal tvp.info rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Edyta Łukasiewicz.

Jak wskazuje, ze wstępnych ustaleń poczynionych wynika, że samochód osoby marki audi jechał w stronę Makowa Mazowieckiego. – Prowadzący go kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i po wyjściu z łuku drogi w lewo, na prostym odcinku drogi zjechał naprzeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo – mówi.

Tragiczny wypadek pod Iławą. Kierowca pchnął mężczyznę pod nadjeżdżające auto

Na drodze krajowej nr 16 w okolicach miejscowości Laseczno koło Iławy doszło w nocy do tragicznego wypadku. 22-letni kierowca ciężarówki szarpał...

zobacz więcej

Wskutek uderzenia samochód zapalił się i całkowicie spłonął. W pojeździe znajdowały się cztery osoby, które uległy całkowitemu spaleniu – 18-letni Kacper R., jego brat 16-letni Jakub R., 17-letni Marcin D. oraz 18-letni Daniel P. Nie wiadomo, który mężczyzna prowadził auto.

– Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny miejsca wypadku drogowego, zabezpieczone zostały zwłoki czterech mężczyzn. Nadto, do dalszych badań, zabezpieczono pojazd – informuje prokurator.

W poniedziałek zostały przeprowadzone oględziny i sekcje zwłok mężczyzn.

– W związku z prawie całkowitym zwęgleniem zwłok nie była możliwa ich identyfikacja jedynie w oparciu o oględziny oraz sekcje. W celu identyfikacji zwłok został zabezpieczony materiał genetyczny – podaje rzeczniczka.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej