RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Płyta dla syna. Adele: Uzbrojeni strażnicy strzegą produkcji krążka

(fot. Ronald Martinez/Getty Images)
(fot. Ronald Martinez/Getty Images)

Singiel zapowiadający czwarty album Adele miał najwięcej odtworzeń na platformie Spotify, rekordowe ponad 24 mln w pierwszej dobie od premiery – podano. Przed brytyjską artystką jeszcze jedna premiera – albumu. Jak twierdzi piosenkarka, jego zawartość jest na razie pilnie strzeżona.

Wiejska rezydencja Adele z lądowiskiem helikopterów wystawiona na sprzedaż

Laureatka niezliczonej liczby nagród, w tym 15 Grammy i Oscara za piosenkę przewodnią do filmu „Skyfall”, mieszkała w posiadłości Lock House...

zobacz więcej

Adele może czuć się nieco uspokojona niezwykle entuzjastycznym przyjęciem singla „Easy on Me”. Album „30”, którego premiera zapowiadana jest na 19 listopada, może okazać się najbardziej wyczekiwanym krążkiem tego roku, skoro fani czekali na niego sześć lat.

Pilnie strzeżony krążek


Adele powiedziała w rozmowie z Gregiem Jamesem z BBC Radio 1, że fabryki odpowiadające za wytłaczanie jej płyty przypominają fortece ochraniane przez uzbrojonych strażników.

– Fabryki, które odpowiadają za krążek przypominają obecnie „Squid Game”. Pracownicy mają nad sobą uzbrojonych strażników" – przekonywała piosenkarka. Tak zaostrzone procedury mają chronić przed przeciekiem zawartości płyty do sieci.

– Jeśli ta płyta wycieknie, cóż, mogę jedynie podziękować im za ich wytężoną pracę. Będzie, co ma być, ale jestem raczej spokojna – dodała.

Adele zawładnęła galą Grammy. „Hello” najlepszą piosenką

Brytyjska piosenkarka Adele triumfowała w niedzielę na 59. gali rozdania nagród Grammy. Jej utwór „Hello” zdobył tytuł najlepszej piosenki i...

zobacz więcej

Przy okazji artystka zapewniła, że zapowiadana na 19 listopada premiera płyty jest terminem ostatecznym. Tym bardziej, że już raz, w związku z pandemią, była przekładana. – Żyję z tym o wiele dłużej niż bym chciała, jestem wykończona, ale musiałam uzbroić się w cierpliwość – zdradziła.

To oczekiwanie może być dla niej stresujące nie tylko ze względu na wspomniane opóźnienie, ale samą zawartość płyty, w której Adele upatruje pewnego katharsis.

Zapis osobistych doświadczeń                        


Wielokrotnie nagradzana statuetką Grammy artystka, która ma na swoim koncie również Oscara, przyzwyczaiła swoich słuchaczy do tego, że każdy z albumów to zapis jej osobistych doświadczeń, zamykający pewien etap jej życia. Ten zdaje się jednym z najbardziej intymnych, nie tylko dlatego, że Adele odkrywa przed słuchaczami emocje, które towarzyszyły jej w trakcie rozwodu. Utwory powstały z myślą o jednym, wyjątkowym słuchaczu, jej synu Angelo. Sama Adele wyznała, że może kiedyś po przesłuchaniu “30", jej pierworodny zrozumie powody rozstania rodziców. 

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej