RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Nie żyje wschodząca gwiazda r’n’b. 22-latka zginęła w tragicznym wypadku

Emani 22 – czyli Emani Johnson (fot. Instagram/lonebrain)
Emani 22 – czyli Emani Johnson (fot. Instagram/lonebrain)

Emani 22, piosenkarka r’n’b, nie żyje. Artystka zmarła w „tragicznym wypadku” – potwierdza jej menedżer Fred Green. Producent muzyczny J Maine, wspominając 22-letnią piosenkarkę, podkreśla, że „była cudowną osobą, która „dosłownie rozświetlała każde miejsce, gdzie się pojawiała”.

Tragiczna śmierć byłej modelki. Zwłoki znaleziono przy drodze

Policja stanowa w Connecticut zatrzymała 28-latka podejrzanego o morderstwo 47-letniej Rebeki Landrith. Była modelka została znaleziona martwa przy...

zobacz więcej

22-letnia artystka Emani 22 (właściwie Emani Johnson) znana była głównie z kilku singli: „Feelings” i „Close”, a także nagranego z udziałem Trippie Redda „Inside”.

J Maine nie kryje, że traktował piosenkarkę „jak młodszą siostrę”. W oświadczeniu przesłanym magazynowi „People” producent muzyczny wspomina współpracę nad ostatnim projektem Emani 22 – „The Color Red”: „Łatwo się nam razem pracowało; po prostu się rozumieliśmy”.

Menedżer Fred Green przekazał, że artystka zmarła „w wyniku tragicznego wypadku” – nie podał jednak więcej szczegółów. Poprosił też o uszanowanie prywatności rodziny i bliskich, opłakujących śmierć Emani.


Zobacz także: Wyniki sekcji zwłok blogerki Gabby Petito. Koroner nie ma wątpliwości

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej