RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

„LGBT to sekta!”. Instagram blokuje post celebrytki

Aktorka Viola Kołakowska przed galą finałową Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA(fot. arch. PAP/Łukasz Gągulski)
Aktorka Viola Kołakowska przed galą finałową Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA(fot. arch. PAP/Łukasz Gągulski)

– LGBT to sekta! Zostawcie nasze dzieci w spokoju, dranie! – napisała w poście na platformie Instagram partnerka Tomasza Karolaka Viola Kołakowska. Wpis został zablokowany przez platformę.

„W polityce UE wobec Polski i Węgier potrzebna jest współpraca, nie groźby”

Szanse na to, że polskie i węgierskie władze wycofają się z konfliktów z Unią Europejską są coraz mniejsze, inicjatywę musi więc przejąć Bruksela,...

zobacz więcej

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

„Oczywiste, że nie chodzi o ludzi innej orientacji, ale o tych, którzy stoją za tym i używają was do propagowania idei skrajnie wykraczającej poza jakiekolwiek wartości” – tłumaczy Kołakowska.

Jak zaznacza, jest teraz moda na bycie LGBT i ma to niewiele wspólnego z „poczuciem tożsamości seksualnej”. „Nagle wszystkie dziewczynki chcą być chłopcami, a wszyscy chłopcy są gejami (...) Cool jest też popełnić samobójstwo. To wszystko znajdziecie w mangach anime, Cosplay i TikToku” – przekonuje celebrytka.

„A to wszystko połączone właśnie z ideologią (wiadomo jaką). Pod przykrywką walki o tolerancję i równość rozgrywa się zupełnie inny teatr – gra o dusze dzieci” – tłumaczy.

Za wygłoszenie tak niepopularnych opinii na partnerkę Tomasza Karolaka spadła fala hejtu internautów. Jej post, jak twierdzi portal tysol.pl, został na platformie zablokowany.

Zobacz także: Wywiad Staszewskiego w PE. Rozpowszechniał fake newsy

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej