RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Śmiertelny wypadek w gm. Jasień. Nie żyje 19-latka

Do tragedii doszło na drodze wojewódzkiej nr 287, niedaleko Jasienia (fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Jasieniu)
Do tragedii doszło na drodze wojewódzkiej nr 287, niedaleko Jasienia (fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Jasieniu)

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w nocy w pobliżu Jasienia w Lubuskiem. Do rowu wpadł tam osobowy nissan, śmierć poniosła 19–letnia pasażerka – poinformowała Aneta Berestecka z Komendy Powiatowej Policji w Żarach.

Tragedia w Małopolsce. 62-latek przygnieciony konarem drzewa

62-letni mężczyzna zginął w jednym z kompleksów leśnych na terenie Głębowic – poinformowała rzeczniczka oświęcimskiej policji asp. szt. Małgorzata...

zobacz więcej

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb w sobotę, około godz. 2. Do tragedii doszło na drodze wojewódzkiej nr 287, niedaleko Jasienia.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący nissanem 31–latek stracił panowanie nad pojazdem, który najpierw zjechał na lewy pas jezdni, a następnie wypadł do przydrożnego rowu.

W wyniku odniesionych obrażeń zmarła 19–letnia pasażerka nissana. Innym osobom jadącym autem nic poważnego się nie stało.

Na miejscu funkcjonariusze pod nadzorem prokuratura przeprowadzili oględziny i inne czynności. Śledztwo mające wyjaśnić przyczynę tragedii nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Żarach.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej