RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Piotr Semka: Dziękuję za życzenia, miłe słowa i modlitwy [WIDEO]

– Uczę się chodzić, to bardzo żmudne – powiedział w programie „Salon Dziennikarski” publicysta Piotr Semka, który zmaga się ze skutkami COVID-19. – Muszę dużo ćwiczyć, dzięki fizjoterapeucie wiem dokładnie, które mięśnie działają przy wstawaniu. Chodzenie to korelacja bardzo wielu działań – utrzymania równowagi, przeniesienia ciężaru z jednego nogi na drugą – przyznał. Podziękował również za wsparcie podczas choroby. – Dziękuję za życzenia, miłe słowa i modlitwy – dodał.

Nowe dane o koronawirusie. Raport z 15 października 2021

Koronawirus w Polsce. W piątek 15 października Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 2771 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Ostatniej doby...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

Pod koniec marca u Piotra Semki wykryto koronawirusa. Dziennikarz trafił do szpitala MSWiA w Warszawie i szybko okazało się, że jego stan jest poważny.

Semka przez miesiąc przebywał w śpiączce podłączony do specjalistycznej aparatury podtrzymującej życie. Jak poinformował „Super Express”, dziennikarz jest w coraz lepszym stanie i już wkrótce wyjdzie ze szpitala.

Piotr Semka to dziennikarz i publicysta, stały komentator życia politycznego i społecznego w Telewizji Polskiej. W przeszłości związany z takimi tytułami prasowymi jak: „Rzeczpospolita”, „Wprost”, „Gazeta Polska”, „Do Rzeczy” czy „W sieci”.

W 2019 roku otrzymał z rąk prezydenta Andrzeja Dudy Krzyż Wolności i Solidarności za działalność na rzecz niepodległości i suwerenności Polski oraz respektowania praw człowieka w latach PRL.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej