RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Tragedia na Mazowszu. W spalonym aucie znaleziono ciała czterech osób

Trwa ustalanie okoliczności wypadku (fot. arch.PAP/G.Michałowski, zdjęcie ilustracyjne)
Trwa ustalanie okoliczności wypadku (fot. arch.PAP/G.Michałowski, zdjęcie ilustracyjne)

Do tragicznego wypadku doszło w Romanowie na Mazowszu. W sobotę znaleziono tam samochód, w którym były zwęglone zwłoki czterech osób. To młodzi ludzie w wieku od 15 do 18 lat.

Wielka tragedia w Wielkopolsce. Maszyna rolnicza przygniotła 8-latka

Nie żyje 8-letni chłopiec, który został przygnieciony przez maszynę rolniczą – powiedziała rzecznik prasowy kaliskiej policji asp. Anna...

zobacz więcej

– Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Pojazd zapalił się i spłonął całkowicie – przekazała asp. Winnik. W aucie były cztery osoby, wszystkie zginęły na miejscu.

Jak zaznaczyła policjantka, podróżujący autem byli młodymi ludźmi w wieku od 15 do 18 lat. – Jesteśmy w trakcie ustalania tożsamości – poinformowała oficer prasowa. Dodała także, że „auto, którym podróżowali młodzi ludzi należało do 18 latka, który najprawdopodobniej był w pojeździe”.

Droga jest już przejezdna. – Na miejscu trwały czynności przeprowadzane pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu. W tej chwili ustalamy przyczyny wypadku i ustalamy tożsamość osób podróżujących pojazdem – przekazała asp. Winnik.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej