RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Znalazł 100 tys. złotych przy drodze. Nie zatrzymał ich dla siebie

Znalazł dużą sumę pieniędzy (fot. Shutterstock/Andrzej Rostek)
Znalazł dużą sumę pieniędzy (fot. Shutterstock/Andrzej Rostek)

Niezwykłą postawą wykazał się 35-letni mieszkaniec gminy Puchaczów (woj. lubelskie). Przy krajowej dziewiętnasce znalazł saszetkę, w której znajdowało się aż 100 tys. zł. Pieniądze zawiózł na policję. Szybko trafiły one do właściciela.

Wjechał w dzika. Wysiadł z samochodu, po chwili już nie żył

W miejscowości Smolarka pod Włocławkiem doszło do tragicznego zdarzenia. Kierowca uderzył w dzika. Wysiadł z samochodu, obejrzał pojazd i po kilku...

zobacz więcej

35-latek zgłosił się z niecodziennym znaleziskiem do lubartowskiej komendy policji. Powiedział, że przed chwilą znalazł saszetkę, a w niej bardzo dużą sumę pieniędzy.

„Znalazca wyjaśnił policjantom, że jadąc samochodem krajową dziewiętnastką przez miejscowość Lisów,  nagle zauważył leżącą przy drodze saszetkę. Zatrzymał się i podniósł znalezisko. Kiedy zajrzał do środka, zobaczył sporą ilość gotówki, a także dokumenty. Postanowił jak najszybciej przywieźć zgubę na policję” – poinformowała policja lubelska w komunikacie.

W saszetce znajdowało się aż 100 tys. złotych. Dzięki znajdującym się tam dokumentom policjanci bardzo szybko znaleźli właściciela. Jak się okazało, był nim lokalny przedsiębiorca. Pieniądze, które zgubił, miały być przeznaczone na wypłaty dla jego pracowników.

Czytaj także: Kieszonkowiec ukradł telefon, mąż i ojciec właścicielki się na nim zemścili

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej