RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

„Messi, wybacz mojej matce. Nazywam się Cristiano”

Lionel Messi (fot. PAP/EPA/Juan Ignacio Roncoroni)
Lionel Messi (fot. PAP/EPA/Juan Ignacio Roncoroni)

Jedenastoletni argentyński kibic piłkarski poprosił Lionela Messiego o wybaczenie z powodu... imienia. „Nazywam się Cristiano” – napisał na plakacie, z którym czekał na swojego idola przy ośrodku w Ezeizie pod Buenos Aires, w którym trenują „Albicelestes”.

Wyprzedził Messiego i Ronaldo. Chorwat najlepszym piłkarzem świata

Triumf w Lidze Mistrzów i wicemistrzostwo świata w jednym sezonie. Takim osiągnięciem może pochwalić się Luka Modrić. Chorwat został dzięki temu...

zobacz więcej

Messi i jego koledzy z drużyny narodowej rozgrywają w tym tygodniu mecze eliminacji mistrzostw świata i dlatego zawodnik Paris Saint-Germain przebywa w ojczyźnie.

Zdjęcie obiegło media                  


Przy ośrodku, w którym mieszkają kadrowicze, czekał na nich 11-latek z plakatem, na którym napisał:  „Messi, wybacz mojej matce. Nie wiedziała, co czyni. Nazywam się Cristiano”.

Zdjęcie plakatu wykonanego przez jednego z argentyńskich dziennikarzy trafiło do sieci i obiegło wszystkie lokalne media.

Messi i Portugalczyk Cristiano Ronaldo, uchodzący za najlepszych piłkarzy swojego pokolenia, uważani są za rywali. Przez wiele lat stawali naprzeciwko siebie, gdy reprezentowali barwy Barcelony i Realu Madryt.  W ostatniej dekadzie praktycznie podzielili się wszystkimi najważniejszymi nagrodami piłkarskimi.  

   Zobacz także ->  Ujawnili ostatnią wiadomość Messiego do kolegów z Barcelony 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej