Imigranci na granicy z Białorusią

1 nowa wiadomość

Albania-Polska 0:1. Piłkarze dokończyli przerwany mecz [RELACJA]

Mecz Albania–Polska ma kluczowe znaczenie dla układu tabeli w naszej grupie (fot. PAP/Leszek Szymański)

Reprezentacja Polski bliżej finałów mistrzostw świata. Biało-Czerwoni pokonali Albanię w Tiranie 1:0 po golu Karola Świderskiego. W trakcie meczu doszło do skandalu i sędzia musiał go przerwać po tym, jak albańscy kibice rzucali butelkami w polskich piłkarzy.

Nie musisz odswieżać strony.
Relacja live odświeża się automatycznie.
00:06 13.10.2021
23:09 12.10.2021
W następnym spotkaniu piłkarze Paulo Sousy zagrają 12 listopada na wyjeździe z Andorą.
23:03 12.10.2021
Sędzia zakończył mecz. Polacy wydarli Albańczykom zwycięstwo i awansowali na drugie miejsce w grupie.
22:59 12.10.2021
Sędzia doliczył cztery minuty.
22:55 12.10.2021
22:54 12.10.2021
Po tym incydencie sędzia przerwał mecz.
22:52 12.10.2021
Mateusz Klich ucierpiał po jednym ze starć i jest opatrywany.
22:45 12.10.2021
Piłkarze wznowili przerwany mecz.
22:41 12.10.2021
Piłkarze wracają na boisko, mecz zostanie dokończony.
22:22 12.10.2021
77. minuta

Na murawę lecą rzucane przez albańskich kibiców butelki. Sędzia decyduje o przerwaniu meczu. Piłkarze schodzą do szatni.
22:21 12.10.2021
77. minuta

Goooool!!!! Polska prowadzi w Tiranie 1:0. Dośrodkowanie Klicha zamyka nabiegający Świderski.
22:17 12.10.2021
72. minuta

Krychowiak przechwycił piłkę i pomknął prawą stroną w kierunku bramki. Zamiast strzelać, próbował podać do Lewandowskiego, ale jego zagranie przeciął bramkarz. Akcję zakończył fatalnym strzałem z 16 metrów Zieliński.
22:14 12.10.2021
70. minuta

Zmiany w polskim składzie. Schodzą Adam Buksa i Kamil Jóźwiak, a w ich miejsce na murawie meldują się Karol Świderski i Przemysław Frankowski.
22:12 12.10.2021
67. minuta

To mogła być bramka dla Polaków. Jóźwiak przedryblował obrońcę i zagrał piłkę przed bramkę. Niestety, nie było tam żadnego z Biało-Czerwonych.
22:08 12.10.2021
63. minuta

Polacy otrząsnęli się po okresie dominacji Albańczyków. Więcej utrzymujemy się przy piłce, ale mamy problem ze stworzeniem zagrożenia pod bramką gospodarzy.
22:01 12.10.2021
57. minuta

Wreszcie ładna akcja Polaków. Biało-Czerwoni wymienili kilka podań, po których źle dośrodkował Puchacz. Polacy mieli rzut rożny, ale zagranie Zielińskiego nie stworzyło zagrożenia pod bramką gospodarzy.
21:56 12.10.2021
52. minuta

Dobry okres gry gospodarzy. Polacy w opałach, ale dobrze radzi sobie nasza defensywa, która wygrywa wszystkie pojedynki z piłkarzami z Albanii.
21:53 12.10.2021
48. minuta

Złe ustawienie Polaków. Na szczęście dośrodkowanie Hysaja przeciął Glik.
21:51 12.10.2021
47. minuta

Lewandowski przedarł się lewą stronę. Jego dośrodkowanie wybili obrońcy.
21:49 12.10.2021
46. minuta

Początek drugiej połowy. Mamy jedną zmianę w składzie. W miejsce Jakuba Modera wchodzi Mateusz Klich.
21:32 12.10.2021
45. minuta

Koniec pierwszej połowy.
21:30 12.10.2021
44. minuta

Dużo strat po obu stronach. Polakom należą się brawa za to, że nie dopuszczają gospodarzy pod własną bramkę. Gorzej wygląda kreowanie ataków.
21:16 12.10.2021
29. minuta

Bardzo ładna akcja Polaków. Puchacz zagrał do Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski próbował oddać strzał, ale został zablokowany. Chwilę później na uderzenie z dystansu zdecydował się Piotr Zieliński. Strzał pomocnika Napoli złapał Berisha.
21:11 12.10.2021
25. minuta.

Składna akcja gospodarzy. Piłka trafia na 22 metr do Bare, który uderza wysoko nad bramką Wojciecha Szczęsnego.
21:09 12.10.2021
23. minuta

Irytująco wygląda gra Polaków w środku pola. Notujemy mnóstwo strat, doprowadzając do furii spokojnego zazwyczaj trenera Sousę.
21:00 12.10.2021
16. minuta

Pierwszy kwadrans toczony był w bardzo żywym tempie. Polacy więcej utrzymywali się przy piłce, a gospodarze szukali swoich szans w kontrataku.

W 9. minucie Grzegorz Krychowiak stracił piłkę na własnej połowie. Na szczęście dla Biało-Czerwonych Uzuniego minęło bramkę.

Polacy mieli swoją szansę po bardzo dobrym dośrodkowaniu, którego nie zamknął ani Glik ani Buksa.

Napastnik New England Revolution miał też swoją szansę po rzucie rożnym. Będąc przed bramką uderzył jednak niecelnie.
21:03 12.10.2021