RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

COVID-19 w reprezentacji Albanii. Kolejny piłkarz z pozytywnym wynikiem

Klaus Gjasula otrzymał pozytywny wyniku testu na obecność COVID-19 (fot. PAP/Photoshot/Nderim Kaceli / Avalon)
Klaus Gjasula otrzymał pozytywny wyniku testu na obecność COVID-19 (fot. PAP/Photoshot/Nderim Kaceli / Avalon)

Kolejny problem reprezentacji Albanii przed meczem z Polską w eliminacjach do mistrzostw świata w piłce nożnej. Klaus Gjasula to następny zawodnik, który uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19.

El. MŚ 2022: O której i gdzie oglądać dziś mecz Polska – Albania na żywo?

To mecz o wszystko – nie ma wątpliwości trener reprezentacji Polski Paulo Sousa przed wieczornym (godz. 20.45) spotkaniem eliminacji mistrzostw...

zobacz więcej

Wcześniej te same problemy wyeliminowały z udziału w meczu Erion Hoxhallari, a w poniedziałek Sokola Cikalleshiego.

Gjasula, jak podała albańska federacja na swojej stronie, miał objawy zakażenia koronawirusem i natychmiast został wykonany test, który wykazał wynik pozytywny. „W tych warunkach, w oparciu o protokół sanitarny, cały zespół oraz personel techniczny ponownie wykonali test i wszyscy byli negatywni” – dodano.

Koronawirus to nie jedyny problem naszych rywali . Z powodu złamania kości przedramienia do dyspozycji trenera Eduardo Rei nie będzie też obrońca Atalanty Bergamo Berat Djimsiti. W oświadczeniu czytamy, że zawodnik jest już po zabiegu, a do gry ma wrócić za ok. 30 dni.

Gdzie oglądać mecz Albania – Polska? Transmisja we wtorek w TVP 1, TVP Sport oraz online w TVPSPORT.PL i aplikacji TVP Sport. Spotkanie skomentują Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn. Studio rozpocznie się już o godz. 19.05. Początek spotkania o godz. 20.45.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej