RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Jest wynik powtórnego testu Emrelego. Pierwszy dał wynik pozytywny

Zakażenie koronawirusem u zawodnika Legii Warszawa (fot. PAP/Leszek Szymański)
Zakażenie koronawirusem u zawodnika Legii Warszawa (fot. PAP/Leszek Szymański)

– Zgodnie z ustaleniami naszego sztabu medycznego, powtórzony wynik testu u Mahira dał wynik ujemny – poinformowała rzecznika Legii Warszawa Izabela Kruk. Wcześniej o pozytywnym wyniku testu na COVID-19 Emrelego informowała azerska federacja piłkarska.

El. MŚ 2022: O której i gdzie oglądać dziś mecz Polska – Albania na żywo?

To mecz o wszystko – nie ma wątpliwości trener reprezentacji Polski Paulo Sousa przed wieczornym (godz. 20.45) spotkaniem eliminacji mistrzostw...

zobacz więcej

„Zgodnie z ustaleniami naszego sztabu medycznego, powtórzony wynik testu u Mahira dał wynik ujemny, zawodnik jest zaszczepiony, nie ma żadnych objawów. Będziemy na bieżąco informować o sytuacji” – napisała Kruk na Twitterze.

Emreli przebywa na zgrupowaniu kadry Azerbejdżanu w związku z eliminacjami mistrzostw świata 2022. We wtorek Azerów czeka mecz z Serbią w Belgradzie.

W obecnym sezonie ekstraklasy 24-letni napastnik wystąpił w siedmiu meczach, ale tylko w jednym w podstawowym składzie. Zdobył w nich dwie bramki. Błyszczy za to w Lidze Europy. Strzelił trzy gole w dwumeczu ze Slavią Praga, a w ostatniej rundzie eliminacji dał wygraną Legii z Leicester City 1:0.

W tabeli grupy A eliminacji Azerbejdżan zajmuje ostatnie miejsce z jednym punktem na koncie. Serbia jest liderem. O punkt wyprzedza Portugalię, ale rozegrała o jeden mecz więcej.

Czytaj także: El. MŚ 2022: O której i gdzie oglądać dziś mecz Polska – Albania na żywo?

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej