RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Tragedia w Pułtusku. Wstrząsające rezultaty sekcji zwłok matki i córki

Są wyniki sekcji zwłok matki i córki (fot. PAP/Artur Reszko; zdjęcie ilustracyjne)
Są wyniki sekcji zwłok matki i córki (fot. PAP/Artur Reszko; zdjęcie ilustracyjne)

Zakończono sekcje zwłok 39-latki i jej 5-letniej córki, których ciała wyłowiono w sobotę rano z Narwi w Pułtusku. Przyczyną zgonu było utonięcie.

„To była egzekucja”. Szokujące kulisy zabójstwa na koncercie disco polo w Niemczy

Dwie doby po tragicznej strzelaninie w Niemczy na Dolnym Śląsku wciąż wychodzą na jaw nowe fakty. Podejrzewany o zabójstwo Emil L. próbował uciec,...

zobacz więcej

Jak poinformowała w poniedziałek zastępca Prokuratora Rejonowego w Pułtusku Monika Kosińska-Kaim, na ciele kobiety i dziecka nie ujawniono żadnych zewnętrznych obrażeń.

– Ustalono, że przyczyną zgonu obu osób było utonięcie – przekazała Kosińska–Kaim. Jak dodała, analiza monitoringu miejskiego „szczególnie analiza monitoringu zamieszczonego na kładce miejskiej pozwoliła nam na ustalenie, że mamy do czynienia z samobójstwem rozszerzonym”.

W poniedziałek został przesłuchany mąż kobiety.

– Mamy zabezpieczony w trakcie sekcji materiał do kolejnych badań. Ale tak naprawdę okoliczności zdarzenia są dla nas znane. Nie znamy natomiast motywu działania – powiedziała Kosińska-Kaim.

W dalszej kolejności zostaną przesłuchani członkowie rodziny.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano, kiedy policja otrzymała zgłoszenie o wyłowieniu ciała dziecka z Narwi; trzy kilometry dalej odnaleziono ciało kobiety. Funkcjonariusze odnaleźli samochód 39-latki nieopodal kładki nad rzeką, w okolicach ulicy Solnej.

Czytaj także: Tragedia w Narwi. Monitoring zarejestrował matkę z córką przed śmiercią

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej