RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Kontrowersje po gali NIKE. „Elity” szczerze: Znaleźliśmy się w faszystowskim gó**ie

Kontrowersje po gali NIKE. Wydarzenie prowadziła Grażyna Torbicka (Mateusz Wlodarczyk/NurPhoto via Getty Images, Twitter.com/MisztalWiktor)
Kontrowersje po gali NIKE. Wydarzenie prowadziła Grażyna Torbicka (Mateusz Wlodarczyk/NurPhoto via Getty Images, Twitter.com/MisztalWiktor)

W kolejnych wyborach Polacy wybierają na najważniejsze urzędy w kraju polityków PiS. To nie podoba się części artystów i dziennikarzy, którzy dają temu wyraz przy każdej okazji. – To całe faszystowskie gó***, w którym się znaleźliśmy, kiedyś się skończy – powiedział nominowany do nagrody NIKE Grzegorz Piątek. – Brawa dla wszystkiego, co pan powiedział – stwierdziła prowadząca wydarzenie Grażyna Torbicka.

Polacy zabrali głos ws. pracy dziennikarzy na granicy. Wynik ankiety zaskoczył

Lewicowy portal oko.press zapytał swoich czytelników, czy popierają zakaz pracy dziennikarzy w pasie granicznym, który został objęty stanem...

zobacz więcej

W niedzielę w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przyznano Nagrodę Literacką „Nike” 2021.

Teraz internet podbija nagranie jednego z wystąpień. Skrajne emocje wśród internautów wywołuje postawa Grzegorza Piątka, który powiedział: „To całe faszystowskie gó***, w którym się teraz znajdujemy, też się kiedyś skończy. Bądźmy gotowi od pierwszego dnia budować sobie lepszą rzeczywistość”.

– Brawa dla wszystkiego, co pan napisał, co pan powiedział – skomentowała prowadząca galę prezenterka Grażyna Torbicka. ZapytałaPiątka o opinię ws. odbudowy Pałacu Saskiego. – To zły, spóźniony, ekstrawagancki pomysł – odpowiedział.

Czekolada za lepsze zdjęcia. „Prowokacja do walki z Polską”

To haniebny sposób działania, to przypominało rzucanie frykasów zwierzątkom w ogrodzie zoologicznym, by zrobić lepsze zdjęcia. Wykorzystywanie tego...

zobacz więcej

„Wyrafinowane towarzystwo, nie ma co” – piszą internauci.

„Ależ te »elity« schamiały. I jeszcze są dumne ze swojego prostactwa” – czytamy w kolejnym z komentarzy.

Zobacz także:   Był twarzą „Faktów”. Kolejny dziennikarz odchodzi z TVN

„Pseudoelity strzelają sobie w kolano gardząc Polakami” – stwierdziła jedna z działaczek PiS.

Zobacz także:   Konkurs Chopinowski rozpoczęty. TVP zaprasza do oglądania transmisji

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej