RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Był twarzą „Faktów”. Kolejny dziennikarz odchodzi z TVN

Dariusz Prosiecki opuszcza TVN (fot. PAP/Darek Delmanowicz)
Dariusz Prosiecki opuszcza TVN (fot. PAP/Darek Delmanowicz)

Najnowsze

Popularne

W ostatnich miesiącach redakcję TVN opuściło wielu znanych dziennikarzy. Teraz media poinformowały o odejściu Dariusza Prosieckiego. Redaktor był związany z firmą od 17 lat. Właśnie zaczął pracę w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, podległej Ministerstwu Infrastruktury i Rozwoju.

Czekolada za lepsze zdjęcia. „Prowokacja do walki z Polską”

To haniebny sposób działania, to przypominało rzucanie frykasów zwierzątkom w ogrodzie zoologicznym, by zrobić lepsze zdjęcia. Wykorzystywanie tego...

zobacz więcej

W ostatnim czasie o odejściu w TVN informowało wielu znanych przedstawicieli świata mediów. Dziennikarz i prezenter pogody Maciej Dolega przeszedł do TVP. Podobnie prezenterka Karolina Pajączkowska oraz dziennikarz ekonomiczny Paweł Blajer.

Z „Faktów” po 19 latach odeszła Justyna Pochanke, a w lutym z redakcją pożegnał się z kolei Igor Sokołowski. Po 18 latach pracy firmę porzucił też dziennikarz śledczy Robert Socha. Tego samego dnia informację o rozwiązaniu współpracy z TVN przekazała reporterka i prezenterka Agata Zamęcka. Z kolei sama stacja zawiesiła ostatnio innego znanego reportera „Faktów”, Krzysztofa Skórzyńskiego.

Zobacz także:   Czołowa prezenterka „Faktów” odchodzi z TVN

Teraz na podobne kroki co wielu kolegów zdecydował się Dariusz Prosiecki, który był związany z TVN od 2004 r.

Wcześniej ostrzeże przed kolizją w powietrzu. PAŻP wdraża nowe rozwiązanie

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej wdraża najnowocześniejszy system bezpieczeństwa ruchu lotniczego w Europie iTec v3. To w pełni cyfrowa kontrola...

zobacz więcej

W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl Prosiecki tłumaczy, że chciał „zawodowej zmiany”.

– Potrzebowałem nowych wyzwań, kroku naprzód w karierze. Nowe miejsce pracy mocno też wiąże się z moimi zainteresowaniami: od lat jestem pasjonatem lotnictwa – podkreśla.

Zobacz także:   Program zawieszonego dziennikarza TVN24 znika z ramówki

W Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Prosiecki będzie zajmował funkcję w biurze strategii i współpracy międzynarodowej.

Jak przypomina portal, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej to utworzony 1 stycznia 2007 r. państwowy organ zarządzania ruchem lotniczym, podległy ministerstwu infrastruktury i rozwoju.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej