RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Kierowca groził rowerzyście bronią. Okazało się, że to pistolet na kulki [WIDEO]

Mężczyzna celował bronią w rowerzystę (fot. TVP3 Poznań)
Mężczyzna celował bronią w rowerzystę (fot. TVP3 Poznań)

Policjanci z poznańskiej dzielnicy Wilda zatrzymali mężczyznę, który w czwartek groził rowerzyście bronią. Okazało się, że była to zabawka na kulki. Mężczyzna usłyszał zarzuty, przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.

39-latek odpowie za zabójstwo sprzed 15 lat. „Zmienił nazwisko i wyjechał"

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie zatrzymali 39-latka podejrzanego o zabójstwo 82-letniej kobiety 15 lat temu. W ustaleniu sprawcy...

zobacz więcej

Do groźnie wyglądającego incydentu doszło w czwartek około południa przy jednej z popularnych sieci fast food przy ulicy Hetmańskiej w Poznaniu.

Na nagraniu, jakie dotarło do redakcji TVP3 Poznań widać, jak mężczyzna poruszający się na rowerze dojeżdża do białego audi, który wcześniej prawie go potrącił i pyta kierowcę: „Co to był za numer?”.

Po chwili z samochodu wysiada wyraźnie rozjuszony mężczyzna i celując bronią w rowerzystę, krzyczy: „wypi******j, raz!”. Na widok pistoletu mężczyzna pospiesznie odjeżdża.

W niedzielę policja poinformowała o zatrzymaniu sprawcy. – W jego mieszkaniu znaleziono pistolet, jak się okazało na kulki – poinformował mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji, cytowany przez portal epoznan.pl. Rzecznik wyjaśnił, że mężczyzna usłyszał zarzut za groźby karalne. Przyznał się do winy, wyraził skruchę i dobrowolnie poddał się karze w wysokości 2 tysięcy złotych. Ma też zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej