RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Przerwano spotkanie z Adamem Ferencym. Pijany aktor mówił o Kaczyńskim [WIDEO]

Adam Ferency (fot. PAP/Wojtek Jargiło)
Adam Ferency (fot. PAP/Wojtek Jargiło)

Adam Ferency był gościem Świdnickiego Ośrodka Kultury. Spotkanie z aktorem niespodziewanie przerwano po ok. 30 minutach. Teraz gwiazdor odniósł się do sprawy i przeprosił za zaistniałą sytuację: „Byłem nietrzeźwy. Bardzo tego żałuję”.

Pijany dziennikarz oko.press wsiadł za kierownicę. Zaatakował policjanta

W sobotę nad ranem na warszawskim Żoliborzu policjanci zmuszeni byli podjąć interwencję wobec jednego z dziennikarzy oko.press. Mężczyzna, który...

zobacz więcej

Spotkanie z Adamem Ferencym zorganizowano w ramach projektu „Alchemia Teatralna”. Podczas wieczoru doszło do nieprzyjemnego incydentu.

„Aktor nieskładnie i momentami nielogicznie odpowiadał na zadawane mu pytania, przekomarzał się z publicznością na tematy polityczne, z trudem składał kolejne zdania, a także powtarzał się w swoich wypowiedziach. Podejrzewając, że jest on nietrzeźwy, zniesmaczeni uczestnicy wydarzenia zaczęli opuszczać salę świdnickiego teatru. Spotkanie zostało przerwane po niecałych trzydziestu minutach” – poinformował portal Swidnica24.pl.

W internecie jest dostępny fragment przerwanego spotkania z Adamem Ferencym. Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Aktor znany z filmów Vegi usłyszał zarzuty. To kolejna osoba ze świata show-biznesu

Tomasz O., aktor znany m.in. z filmów Patryka Vegi i zawodnik MMA, usłyszał zarzut za posługiwanie się „lewą” fakturą – donosi Radio Zet. Aktor...

zobacz więcej

– Jestem smutnym facetem. Uważam, że życie jest złe, a ludzie są okropni. Ja nie wierzę w Boga, wiecie? No i co mam zrobić? Okropnie się czuję. Nie wierzę w Boga, w związku z tym myślę sobie „jak tu żyć?” Powiem wam tak: można żyć bez wiary w Boga, tak żeby kochać ludzi. Ale ja nie lubię ludzi. Wiecie? – mówił na nagraniu Ferency.

– Mnie się zdaje, żeby naprawdę nie głosować na Kaczyńskiego. Przepraszam, jeśli kogoś ranię. Nie głosujcie na Kaczyńskiego, błagam was. Nie wiem, na kogo trzeba głosować — dodał aktor.

Po około 30 minutach uczestnicy wydarzenia zaczęli opuszczać salę, a spotkanie przerwano. „Szanowni Państwo w związku z niedyspozycją Gościa Alchemii — Adama Ferencego spotkanie zostało przerwane przez organizatorów. Jest nam niezmiernie przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Przepraszamy wszystkich widzów” — czytamy w oficjalnym oświadczeniu, które zamieszczono na stronie Ośrodka.

Ferency przyznał, że doniesienia mediów dotyczące jego stanu są prawdziwe. – Fakt, byłem nietrzeźwy. Bardzo tego żałuję. To był przypadek. Ta sytuacja nie powinna się zdarzyć. Ale tak się czasami zdarza – potwierdził w rozmowie z Onetem.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej