RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

„You Can Dance – Nowa Generacja”. Zmiany dotyczące programu

Już nie w piątek, ale w niedzielę o godzinie 17:15 będzie emitowany popularny program taneczny (fot. TVP)
Już nie w piątek, ale w niedzielę o godzinie 17:15 będzie emitowany popularny program taneczny (fot. TVP)

Już nie w piątek, ale w niedzielę o godzinie 17:15 będzie emitowany popularny program taneczny TVP1. Najbliższy odcinek będzie można obejrzeć 3 października.

Roksana Węgiel będzie współprowadzącą „You Can Dance - Nowa Generacja”

Potrafi śpiewać, co pokazała w programie „The Voice Kids” oraz w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Ma też talent taneczny, co udowodniła w...

zobacz więcej

Fani programu „You Can Dance – Nowa Generacja” mogą w najbliższy piątek zaplanować sobie wieczorne wyjście do kina lub na spotkanie z przyjaciółmi. 1 października nie będą bowiem mogli obejrzeć najnowszego odcinka tanecznego show z udziałem uzdolnionych dzieci w wieku 8–13 lat. Zostanie on wyemitowany w najbliższą niedzielę, 3 października o godz. 17:15 na antenie TVP1.

Decyzja o zmianie dnia i godziny emisji show to reakcja na prośby widzów. „»You Can Dance – Nowa Generacja« jest propozycją stworzoną z myślą o całych rodzinach. Podjęliśmy decyzję o zmianie dnia i godziny emisji właśnie na prośbę rodzin, którym dotychczasowa pora uniemożliwiała wspólne oglądanie programu. Nowy dzień i godzina została dostosowana przede wszystkim do najmłodszych widzów od 8 lat, dla których taniec jest nie tylko sposobem na aktywne spędzanie czasu, ale może stać się pomysłem na życie” – wyjaśnił prezes zarządu TVP Jacek Kurski.

Niedzielny odcinek będzie też początkiem nowego etapu tej edycji. W poprzednim odcinku zakończyła się faza castingów, podczas której jurorzy spośród ponad 1000 chętnych wybrali 55 najlepszych tancerzy. Tych będzie można zobaczyć w Akademii, czyli kolejnej fazie tej edycji show.

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Podczas Akademii uczestnicy będą mieli szansę szlifować swój talent pod okiem najlepszych choreografów w Polsce. Cały etap zakończy się spektakularnym występem tanecznym, w którym udział wezmą zaproszeni goście – Cleo, Gromee i Roksana Węgiel. Młodych tancerzy odwiedzą także tancerka Edyta Herbuś i topowa influencerka – Adrianna Skon. W niedzielnym odcinku z 55 uczestników jurorzy wyłonioną 16 najlepszych, którzy zaprezentują swoje umiejętności taneczne w odcinkach studyjnych.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej