RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Dziewczynka połknęła 23 magnesy. Chciała wziąć udział w zabawie

Zabawa kulkami magnetycznymi zakończyła się dramatem (fot.  Shutterstock/Jaromir Chalabala)
Zabawa kulkami magnetycznymi zakończyła się dramatem (fot. Shutterstock/Jaromir Chalabala)

6-letnia dziewczynka chciała odtworzyć popularny trend z TikToka i trafiła do szpitala. W kilka dni połknęła bowiem 23 kulki magnetyczne. Potrzebna była operacja.

Zamontował kamerę w pokoju niani. Nagrywał ją, kiedy była naga

Szokujący incydent w USA. Mężczyzna nagrał setki filmów z udziałem 25-letniej niani, która opiekowała się jego dziećmi. Kamerę ukrył w czujniku...

zobacz więcej

Incydent miał miejsce w  hrabstwie East Sussex (Wielka Brytania). 6-latka chciała odtworzyć popularny na TikToku trend, który polega na umieszczeniu magnetycznych kulek po obu stronach języka. Mają one przypominać kolczyk.

Dziewczynka zaczęła skarżyć się na bóle brzucha, a po dwóch dniach trafiła do szpitala. Lekarze zdiagnozowali u  6-latki zapalenie wyrostka robaczkowego. W jelicie dziewczynki znaleziono 23 magnetyczne kulki.

„Przeszła poważną operację; ma bliznę o długości około 10 cm” – powiedziała matka dziewczynki cytowana przez „BBC News”.

„Mogło być znacznie gorzej – nie ma trwałych uszkodzeń. Rozpatrywaliśmy możliwość, że będzie musiała mieć stomię” – dodała.

Matka powiedziała, że w pokoju u córki znalazła więcej takich magnesów. Kobieta zaapelowała do innych rodziców, aby uważali na zabawę z magnesami. „One naprawdę są niebezpieczne” – przestrzegła.

Czytaj także: Przyszedł na spotkanie z 12-latką i został zatrzymany [WIDEO]

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej