RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Prof. Środa o zoofilii: Minister zapłacił temu człowiekowi z krową

Prof. Magdalena Środa (fot. Artur Widak/NurPhoto via Getty Images)
Prof. Magdalena Środa (fot. Artur Widak/NurPhoto via Getty Images)

Szefowie MSWiA oraz MON pokazali materiały dowodzące, że część imigrantów miała kontakty z Państwem Islamskim, podrabiała dokumenty, a przed przyjazdem na polsko–białoruską granicę długo przebywali w Rosji. Pokazano również zdjęcia o treściach zoofilskich. – Ja jestem w stanie uwierzyć, że minister Kamiński zapłacił temu człowiekowi z krową, żeby mieć mocny materiał – stwierdziła Magdalena Środka w rozmowie z TOK FM.

Szokujące słowa w białoruskiej TV ws. morderstw. Ekspert: Zrzucą winę na Polskę i UE

Jeden z autorytetów rosyjskiej i białoruskiej propagandy stwierdził w telewizyjnym studiu, że dopóki Polacy nie zabiją setek ludzi, Unia będzie to...

zobacz więcej

Mariusz Błaszczak (MON) i Mariusz Kamiński (MSWiA) ujawnili ważne materiały zdobyte z nośników nielegalnych imigrantów. Zdjęcia i filmy potwierdziły, że operacją dowożenia ludzi na granice Unii Europejskiej steruje Rosja.

Część zatrzymanych ukrywała prawdziwą tożsamość. Sugerowali, że uciekli z państw pogrążonych wojną, a od wielu miesięcy przebywali w Rosji. Inni mieli zdjęcia z egzekucji i materiały tzw. Państwa Islamskiego.

Na konferencji prasowej pokazano także fragmenty zdjęć o treściach zoofilskich i pedofilskich, które były na telefonach cudzoziemców. Minister obrony Mariusz Błaszczak przyznał, że choć poprawność polityczna nakazuje, by na ten temat nie mówić, to „bezpieczeństwo naszej ojczyzny stawiamy ponad wszystko”.

Zobacz także:   Ostra reakcja weterana z Afganistanu: Jakie RODO? Próbują nam przerzucić terrorystów

Tę decyzję w ostrych słowach skrytykowała Madgalena Środa. Jak zaznaczyła, w sprawie sporu o granice znacznie bardziej wiarygodny od rządu jest Donald Tusk. Podkreśliła, że szef PO „jest Europejczykiem i rozumiem racje polityczne”.

– A PiS całą swoją politykę rozpostarł na osi swoi wróg i cały czas podbija bębenek. Ja nie mogłam oglądać tej konferencji, bo to było wyjątkowo ohydne – zaznaczyła.

Wpadka pracowników WP. Żaryn: Czysta groteska

Na stronie Wirtualnej Polski ukazał się artykuł poświęcony konferencji ministrów obrony narodowej i spraw wewnętrznych o sytuacji na granicy, która...

zobacz więcej

Profesor sympatyzująca z opozycją stwierdziła, że Prawo i Sprawiedliwość działa „w sferze propagandy”.

– To, że PiS potrafi powiedzieć, że uchodźcy zostali przywiezieni limuzynami na granicę, a tak naprawdę to zwiedzają sobie Moskwę, to są wszystko rzeczy wymyślone – zaznaczyła.

Zobacz także:   Polacy chcą przedłużenia stanu wyjątkowego. Sondaż

– Ja jestem w stanie uwierzyć, że minister Kamiński zapłacił temu człowiekowi z krową, żeby mieć mocny materiał – podkreśliła Magdalena Środa.

Sprawa jest już komentowana w sieci.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej