RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

„Włącz się” i polub nowy profil Telewizji Polskiej na Facebooku

28 września wystartuje na FB profil Telewizji Polskiej – „TVP Włącz się”. To nowy kanał komunikacji poświęcony działalności biznesowej i okołobiznesowej Spółki, który ma na celu wzmacniać i promować wizerunek TVP jako stabilnej i nowoczesnej instytucji, wyznaczającej trendy zwłaszcza w obszarze techniki telewizyjnej.

Nowy standard nadawania TVP. Maszt w Miłkach daje duże możliwości [WIDEO]

zobacz więcej

Na profilu „TVP Włącz się” będziemy na bieżąco informować o rozwiązaniach technologicznych, dostępności naszych kanałów, planowanych inwestycjach, współpracy międzynarodowej, przyznawanych nagrodach, a także o działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesowej (CSR).

Na „TVP Włącz się” będą również publikowane ciekawostki na temat kulis powstawania audycji, nowych projektów korporacyjnych oraz ludzi, dzięki którym powstają nasze produkcje telewizyjne. Publikowane treści zostaną wzbogacone o materiały foto, video i animacje, przygotowane przez pracowników Telewizji Polskiej.

Nazwa profilu oparta jest na interpretacji hasła „włącz się”. Intencją jest, aby odbiorca, który włącza telewizor, „włączył się” również na treści przekazywane na profilu TVP na Facebooku.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej