RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Olejnik skompromitowała posła PO na wizji. Zobacz, co zrobiła

Monika Olejnik gościła Tomasza Siemoniaka. Dała mu prezent (fot. Adam Guz/Getty Images Poland/Getty Images)
Monika Olejnik gościła Tomasza Siemoniaka. Dała mu prezent (fot. Adam Guz/Getty Images Poland/Getty Images)

Nawiązując do wizyty na urodzinach dziennikarza Roberta Mazurka, Monika Olejnik (TVN) przekazała Tomaszowi Siemoniakowi (PO) dyskotekową kulę. „A kiedyś był to nawet ciekawy program publicystyczny. Kiedyś” – skomentował w sieci inny z parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej.

Ostra reakcja weterana z Afganistanu: Jakie RODO? Próbują nam przerzucić terrorystów

Materiały ujawnione na telefonach zatrzymanych migrantów potwierdziły ich powiązania z organizacjami terrorystycznymi. Część lewicowych...

zobacz więcej

Skrajny elektorat opozycji nie może wybaczyć swoim liderom (m.in. Tomaszowi Siemoniakowi, Borysowi Budce i Sławomirowi Neumannowi), że pojawili się na tej samej imprezie co przedstawiciele PiS – czyli na urodzinach Roberta Mazurka.

Teraz Tomasz Siemoniak dostał od Monik Olejnik miniaturową kulę dyskotekową. To przytyk do obecności wiceszefa Platformy Obywatelskiej na urodzinach dziennikarza. – Tak się pan lubi bawić, to proszę – powiedziała prowadząca program w TVN24.

Zobacz także:   Zaskakujące słowa Moniki Olejnik. Powieliła słynnego fake newsa

– Czemu się lubię bawić? – pytał poseł PO. Patrząc na trzymany w rękach przedmiot, Siemoniak zastanawiał się również, czy powinien się bać. Olejnik zapewniła go wtedy, że nie jest to bomba, a jedynie kula dyskotekowa.

Urodziny Mazurka. Prof. Krasnodębski do Siemoniaka: Bardzo Panu współczuję

„Bardzo Panu współczuję. Gotowy jestem zaświadczyć, że Pańskie oświadczenie odpowiada prawdzie” – napisał eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości...

zobacz więcej

Zachowanie dziennikarki wywołało w sieci wiele komentarzy. „A kiedyś był to nawet ciekawy program publicystyczny. Kiedyś” – napisał poseł PO Arkadiusz Myrcha.

„Olejnik chciała zrobić z Tomka Siemoniaka maskotkę sezonu? Żałosne są te wolne media. Głupie strasznie” – dodała była działaczka Platformy Anna Wasilewska.

„Nie ma w Polsce poważniejszych problemów niż jedna prywatna impreza?” – zapytał rzecznik PSL Miłosz Motyka.

Zobacz także:   Samokrytyka jak towarzysz Stalin – nigdy nie przeminie

„A, to od teściowej, czyli glanowania ciąg dalszy” – podkreślają internauci.

„Ale to jest żenujące. Zwłaszcza w tym wykonaniu” – napisała publicystka Kataryna.

Sprawę skomentował również sam Tomasz Siemoniak. Jak zaznaczył, otrzymany od Moniki Olejnik prezent przeznaczy na aukcję dla potrzebujących.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej