RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Makabryczny wypadek po weselu znanej influencerki. Nie żyją dwie kobiety

Tragiczny wypadek pod Olsztynem (fot. tt/@kmpolsztyn)
Tragiczny wypadek pod Olsztynem (fot. tt/@kmpolsztyn)

Dwie kobiety zginęły w wypadku, do jakiego doszło w niedzielę wieczorem na drodze koło Barczewa w woj. warmińsko-mazurskim. Z ustaleń śledczych wynika, że do zderzenia audi i mercedesa doprowadził kierowca tego drugiego pojazdu. Podróżująca nim para wracała z czteroletnim dzieckiem z wesela znanej influencerki. Zginęły dwie kobiety jadące audi.

Motocykl uderzył z taką siłą, że samochód się przewrócił. Masakra na drodze

Dwie ofiary śmiertelne wypadku, do którego doszło na obwodnicy Krasnegostawu na Lubelszczyźnie. Jak informuje policja, 27-letni motocyklista...

zobacz więcej

Do zdarzenia audi z mercedesem doszło na drodze wojewódzkiej 595 w niedzielę przed godz. 18 na odcinku Barczewo–Jeziorany. W wypadku udział brały cztery dorosłe osoby i czteroletni chłopiec.

Dwie ofiary wypadku pod Olsztynem


W wyniku zderzenia zginęły dwie kobiety w wieku 53 i 67 lat, które jechały audi. Dziecko podróżujące drugim autem przewieziono do szpitala.

Z ustaleń śledczych pracujących na miejscu wypadku wynika, że prawdopodobną przyczyną tej tragedii był manewr 41-letniego kierującego osobowym mercedesem. Jadąc w kierunku Barczewa, z nieznanych na tę chwilę przyczyn przekroczył oś jezdni, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z Audi.

Kierujący mercedesem był trzeźwy. Droga w miejscu wypadku zablokowana była przez kilka godzin.

Bliscy influencerki zawdzięczają życie systemom bezpieczeństwa?


Jak opisują media, w wypadku uczestniczyli goście weselni znanej influencerki Martyny Kaczmarek, która potwierdziła to na Instagramie. Jak wyjaśniła, jej bliscy podróżowali wspomnianym mercedesem.

Para nie odniosła poważnych obrażeń; dziecko wymagało hospitalizacji. Przeżyli prawdopodobnie dzięki nowoczesnym systemom bezpieczeństwa zainstalowanym w ich aucie. To drugi wypadek ze skutkiem śmiertelnym, jaki wydarzył się w weekend w powiecie olsztyńskim. W sobotę na drodze wojewódzkiej 593 między Orzechowem a Międzylesiem najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości na łuku drogi kierowca audi stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewa. Zginął na miejscu.

Zobacz także: Makabra na drodze. Z auta nic nie zostało, ratownicy nie mieli szans

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej