RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Krupówki. Turysta bez powodu uderzył pięścią w twarz nieznajomego

Uderzył w twarz turystę (fot. Policja)
Uderzył w twarz turystę (fot. Policja)

Niecodzienny incydent z udziałem turysty na Krupówkach w Zakopanem. 32-latek bez powodu uderzył w twarz nieznanego mu mężczyznę. Następnie odszedł. Policji nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania.

Rodzinna sprzeczka w Rębiechowie. 56-latek zaatakował nożem szwagra

Podczas interwencji domowej policjanci zatrzymali 56-latka, który chwilę wcześniej kilkukrotnie ranił swojego szwagra nożem. Mężczyzna został...

zobacz więcej

Sytuacja miała miejsce w nocy z piątku na sobotę. „Patrol policyjny na Krupówkach zauważył, jak do przypadkowej osoby podchodzi mężczyzna i bez najmniejszego powodu uderza ją pięścią w twarz. Po uderzeniu zaatakowany mężczyzna osunął się na ziemię, a napastnik wolnym krokiem poszedł sobie dalej deptakiem” - powiedział asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskiej policji cytowany przez „Gazetę Krakowską”.

Policjantom udało się dogonić i zatrzymać agresora oraz jego kompana, który mógł mieć związek ze zdarzeniem. W niedzielę 32-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, za co może mu grozić do 5 lat więzienia.

Z kolei poszkodowany 26-letni mężczyzna trafił do szpitala. Jak się okazało, w wyniku uderzenia doszło do złamania kości czaszki.

Czytaj także: Boa dusiciel w lesie na Dolnym Śląsku. Gdzie dokładnie go znaleziono? [ZDJĘCIA]

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej