RAPORT

Pogarda

Zgwałcił krowę, chciał dostać się do Polski? Szczegóły ws. migrantów na granicy [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Na telefonach zatrzymanych nielegalnych imigrantów polskie służby zidentyfikowały nie tylko egzekucje i materiały świadczące o powiązaniach z organizacjami terrorystycznymi. Na konferencji prasowej pokazano także fragmenty zdjęć o treściach zoofilskich i pedofilskich, które były na telefonach cudzoziemców. Minister obrony Mariusz Błaszczak przyznał, że choć poprawność polityczna nakazuje, by na ten temat nie mówić, to „bezpieczeństwo naszej ojczyzny stawiamy ponad wszystko”.

Szokujące materiały służb o zatrzymanych migrantach: terroryzm, dekapitacje, dewiacje [WIDEO]

Polskie służby zweryfikowały tożsamość części migrantów zatrzymanych po przebyciu polsko-białoruskiej granicy. Zidentyfikowali materiały świadczące...

zobacz więcej

Prezentujący ustalenia rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn wyjaśnił, że czasie przesłuchań migranci podejmują próby ukrywania tożsamości czy zatajania niewygodnych dla siebie informacji, a także próby kasowania zwartości na ich nośnikach danych.

– Służby badające tożsamość i wiarygodność osób przebywających w ośrodkach strzeżonych zidentyfikowały dowody na działalność pedofilską oraz dowody zoofilii – przekazał. Na slajdach pokazano fotografie z telefonów imigrantów, mogące wskazywać na poważne zaburzenia seksualne.

Jedno ze zdjęć prezentowało mężczyznę prawdopodobnie obcującego ze zwierzęciem. Właściciel telefonu to obywatel Afganistanu Sabrullah S., który według służb przybył na terytorium RP szlakiem bałkańskim przez Białoruś.

Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak ocenił, że materiały te świadczą o tym, z jakim wyzwaniem mierzą się funkcjonariusze Straży Granicznej i żołnierze Wojska Polskiego.

Zobacz także: Białorusini faszerują imigrantów psychotropami. Ustalenia polskich służb

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej