RAPORT

Pogarda

Klaudia wychodzi za mąż. To pierwsza osoba wybudzona w klinice „Budzik”

Prezes Fundacji Akogo? Ewa Błaszczyk-Janczarska (fot. arch.PAP/M.Marek)
Prezes Fundacji Akogo? Ewa Błaszczyk-Janczarska (fot. arch.PAP/M.Marek)

Najnowsze

Popularne

Klaudia Gajtkowska była pierwszą wybudzoną pacjentką w klinice „Budzik” dla dzieci w Warszawie. „A dziś bardzo ważny dzień w jej życiu. Z tej okazji składamy Młodej Parze najlepsze, serdeczne życzenia. Niech spełniają się Wasze marzenia” – czytamy na profilu fundacji Akogo?.

Po 40 dniach w śpiączce dowiedziała się, że urodziła dziecko

Ponad 40 dni była w śpiączce chora na Covid-19 Węgierka, która dopiero po wybudzeniu dowiedziała się, że urodziła dziecko – poinformowały media...

zobacz więcej

– Klaudia Gajtkowska. Będę pamiętać do końca życia. Pierwsza osoba wybudzona w klinice Budzik dla dzieci przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Cała ta inicjatywa fundacji Akogo? i pierwsza osoba odzyskana na powrót do życia – mówi na nagraniu Ewa Błaszczyk.

– A dziś Klaudia wychodzi za mąż za Michała. Życzę wam pięknego życia, spełnienia. Myślę, że doceniacie jego wartość po tych wszystkich przeżyciach jakie miały miejsce. Więc bądźcie spokojni i szczęśliwi – dodaje.

Klinika Budzik prowadzona przez fundację Ewy Błaszczyk Akogo? przy Centrum Zdrowia Dziecka zajmuje się ciężkimi przypadkami śpiączki.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej