RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Sadyzm, gwałty i zoofilia w „kolekcji” hiszpańskiego pedofila namierzonego na Twitterze

Zatrzymano 15 osób (fot.Francis DEMANGE/Gamma-Rapho via Getty Images)
Zatrzymano 15 osób (fot.Francis DEMANGE/Gamma-Rapho via Getty Images)

Hiszpańska Policia National zatrzymała 15 osób za posiadanie i rozpowszechnienie na Twitterze filmów pedofilskich. „Kolekcja” jednego z podejrzanych przeraziła nawet doświadczonych funkcjonariuszy. Mężczyzna posiadał filmy, na których kilkuletnie dzieci były wykorzystywane seksualnie z wyjątkowym okrucieństwem i wykorzystaniem zwierząt.

Holandia w szoku. Opiekunka molestowała co najmniej siedem dziewczynek

W Holandii aresztowano 52-letnią kobietę, która molestowała seksualnie dzieci w wieku od jednego do sześciu lat. Opiekunce udowodniono czyny...

zobacz więcej

Na trop sieciowych pedofilów naprowadziła hiszpańską policję organizacja National Center for Missing and Exploited Children (NCMEC), zajmująca się polowaniem na „seksualnych drapieżników”. Z zebranych przez pracowników Centrum informacji wynikało, że kilkunastu obywateli Hiszpanii wymienia się filmami i zdjęciami z wykorzystywaniem dzieci.

Pedofile zamieszczali te materiały m.in. na swoich kontach na Twitterze.

Firma ta natychmiast zablokowała, a następnie skasowała konta wykorzystywane przez zboczeńców. Jednocześnie zabezpieczono dowody w sprawie posiadania i dystrybucji treści pedofilskich.

Agenci Policji Krajowej (Policia National) aresztowali 15 osób w prowincjach Albacete, Badajoz, Barcelona, Las Palmas, Madryt, Malaga, Murcja, Orense i Santa Cruz de Tenerife za rozpowszechnianie za pomocą Twittera oraz posiadanie, materiałów przedstawiających seksualne wykorzystywanie dzieci

Podczas działań hiszpańskich służb udało się zidentyfikować dwie małoletnie ofiary pedofilów.

Ojciec podejrzany o pedofilię. Miał wykorzystywać 11-letnią córkę

Zarzuty dotyczące pedofilii usłyszał 48-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego w Wielkopolsce. Mężczyzna miał dopuścić się przestępstw o...

zobacz więcej

Szok i przerażenie


Jednak najbardziej przerażającego odkrycia, funkcjonariusze dokonali u jednego z zatrzymanych z prowincji Barcelona. Mężczyzna bardzo intensywnie poszukiwał w internecie filmów z jak najmłodszymi dziećmi.

Podczas przeszukania jego domu, w kilku skrytkach znaleziono nośniki zawierające filmy pedofilskie, na których wykorzystywano seksualnie bardzo małe dzieci, w większości niemowlęta.

To jednak nie był koniec szoku dla funkcjonariuszy. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna kupił także w sieci zdjęcia i filmy, na których małoletni byli wykorzystywani w sadystyczny sposób, co jeszcze łączono z praktykami zoofilii..

Podczas operacji agenci przejęli m.in. 19 telefonów komórkowych, 14 laptopów, sześć dysków twardych, cztery pamięci i trzy tablety.

Czytaj także: Dwie 10-letnie uczennice zgwałcone i zamordowane przez pedofila

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej