RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Makabra na drodze. Z auta nic nie zostało, ratownicy nie mieli szans

Kompletnie zniszczona toyota (fot. PSP Przasnysz)
Kompletnie zniszczona toyota (fot. PSP Przasnysz)

Tragiczny wypadek w miejscowości Krzynowłoga Mała koło Przasnysza. Na skrzyżowaniu doszło do makabrycznego zderzenia trzech samochodów, którymi podróżowało łącznie 7 osób. Siła uderzenia była tak duża, że z jednego z pojazdów niewiele zostało. Najciężej poszkodowany 34-letni pasażer toyoty zmarł na miejscu.

Zwłoki mężczyzny w pensjonacie. Horror w Ustroniu Morskim

W środę rano w jednym z pensjonatów w Ustroniu Morskim znaleziono zwłoki 40-latka. Okoliczności tragedii wyjaśniają śledczy. Już teraz jednak...

zobacz więcej

Do zderzenia doszło w piątek krótko przed godz. 13. Na miejsce natychmiast skierowano 5 zastępów Straży Pożarnej – relacjonują strażacy z Przasnysza. Jak ustalono po przyjeździe na miejsce, trzema pojazdami, które brały udział w wypadku, podróżowało łącznie 7 osób.

Jedną z poszkodowanych osób, która była nieprzytomna, trzeba było wydostać z samochodu przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Kolejnym trzem uczestnikom wypadku udzielono pierwszej pomocy.

Najciężej poszkodowany 34-letni pasażer toyoty był reanimowany przez godzinę. Niestety – starania ratowników nie przyniosły skutku, a przybyły na miejsce zdarzenia lekarz Lotniczego Pogotowia Ratowniczego stwierdził zgon.

(fot. PSP Przasnysz)
(fot. PSP Przasnysz)

Zobacz także: Tragedia na obwodnicy Kórnika. Nie żyją dwie kobiety

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej