RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Banaś zażartował z urodzin Mazurka. Dziennikarz mu o czymś przypomniał

Robert Mazurek odpowiedział Marianowi Banasiowi (fot. PAP/Marcin Kaliński, Tomasz Gzell)
Robert Mazurek odpowiedział Marianowi Banasiowi (fot. PAP/Marcin Kaliński, Tomasz Gzell)

Nie milkną echa imprezy urodzinowej Roberta Mazurka, która odbywała się w czasie, gdy w Sejmie trwało wystąpienie Mariana Banasia. Szef NIK zażartował na Twitterze: „Gdyby mnie zaprosił na urodziny, mógłbym przedstawić sprawozdanie z działalności NIK większej liczbie posłów niż była w Sejmie”.

Mazurek opowiada o swoich urodzinach. Obrywa się Tuskowi i jednej z gazet

Nie milkną echa ubiegłotygodniowej imprezy urodzinowej znanego dziennikarza Roberta Mazurka. Wśród zaproszonych gości znajdowali się politycy...

zobacz więcej

Dziennikarz odpowiedział mu: „A jak zapraszam do radia, to Pan Prezes zawsze zarobiony po uszy i czasu nie znajduje. Hm, ciekawe czemu?” – odparł Mazurek.

Banaś w piątek składał w Sejmie sprawozdanie z działalności Najwyższej Izby Kontroli w 2020 roku. Jego słów słuchało na sali obrad nieco ponad 20 posłów.

Gdzie byli pozostali? Tego nie wiadomo. Pewnym jest, że spora część polityków bawiła wtedy na urodzinach dziennikarza RMF FM.

Wśród gości dziennikarza byli m.in. Łukasz Szumowski i Marek Suski z PiS, Tadeusz Cymański z Solidarnej Polski, Tomasz Siemoniak, Borys Budka i Sławomir Neumann z PO, a także prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz z małżonką. Byli również przedstawiciele rządu – wicepremier, minister kultury Piotr Gliński oraz szef KPRM Michał Dworczyk.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej