RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Strzelanina w sklepie. Przerażeni ludzie chowali się między regałami [WIDEO]

Policja i SWAT po przybyciu na miejsce znaleźli ofiary i martwego już napastnika (fot. Dylan Bouscher/Getty Images, zdjęcie ilustracyjne)
Policja i SWAT po przybyciu na miejsce znaleźli ofiary i martwego już napastnika (fot. Dylan Bouscher/Getty Images, zdjęcie ilustracyjne)

Uzbrojony mężczyzna otworzył ogień do klientów sklepu z spożywczego w miejscowości Collierville, w stanie Tennessee. Zginęły dwie osoby, w tym napastnik, a 12 zostało rannych.

Mazowieckie: Policjant odebrał poród przed szpitalem

– Policjant z Kozienic (Mazowieckie) odebrał poród. Pomógł kobiecie, która nie zdążyła dotrzeć do szpitala na czas i zaczęła rodzić w samochodzie...

zobacz więcej

Szef policji w Collierville, niewielkiej miejscowości zaliczanej do aglomeracji Memphis, poinformował, że mężczyzna zaatakował klientów i obsługę sklepu, po czym najprawdopodobniej popełnił samobójstwo.

Rannych, w tym kilka osób w ciężkim stanie, odwieziono do szpitala.

Jak powiedziała kasjerka, napastnik strzelał bez przerwy do osób, które zobaczył. Przerażeni ludzie chowali się między regałami, usiłując zejść z oczu napastnika. Motywy ataku nie są znane.

Policja i specjalny oddział antyterrorystyczny SWAT po przybyciu na miejsce znaleźli ofiary i martwego już napastnika.

Tennessee jest kolejnym stanem USA, który niedawno zezwolił osobom po ukończeniu 21 lat noszenie broni palnej bez uprzedniego zezwolenia i szkolenia.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej