RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

„Donku, to pozytywne chłopaki”. Hasztag #TeściowaTuska nowym hitem internetu

Donald Tusk wyznał, że był poruszony wiadomością od teściowej (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)
Donald Tusk wyznał, że był poruszony wiadomością od teściowej (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)

„To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią” – wiadomość tej treści miała wysłać liderowi PO Donaldowi Tuskowi jego teściowa, ujmując się w ten sposób za Borysem Budką i Tomaszem Siemoniakiem. Obaj politycy zostali przez Tuska wezwani na rozmowę w związku z udziałem w urodzinach dziennikarza Roberta Mazurka.

Mazurek opowiada o swoich urodzinach. Obrywa się Tuskowi i jednej z gazet

Nie milkną echa ubiegłotygodniowej imprezy urodzinowej znanego dziennikarza Roberta Mazurka. Wśród zaproszonych gości znajdowali się politycy...

zobacz więcej

„Donku, wiem że masz kłopot ze swoimi ludźmi. Jestem po twojej stronie. Nie powinni tak się zachować. Ale nie pozbywaj się ich. Już i tak sporo ludzi PO odeszło za twoich poprzedników. Teraz w PO każdy jest na wagę złota. Czasem człowiek w jakiejś chwili popełnia błąd, ale potem żałuje. To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią” – miała brzmieć wiadomość od teściowej, odczytana przez Tuska podczas czatu na Facebooku.

Polityk wyznał, że był nią poruszony.

Poruszenie nieco innej natury wiadomość ta wywołała wśród internautów. Pojawiło się mnóstwo komentarzy opatrzonych hasztagiem #TeściowaTuska.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej